En
تاریخ : يکشنبه 24 شهريور 1398
کد 3833

در آستانه شروع سال تحصیلی برگزار شد: جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پردیس به ریاست عبدالعظیم رضایی فرماندار و در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 هدف از تشکیل این جلسه تصمیم گیری پیرامون وضعیت مجتمع آموزشی امام حسین علیه السلام در روستای کرشت با توجه به درخواستهای اهالی، بررسی روند احداث بنا های تجاری در مدارس برای ایجاد درآمد پایدار آموزش و پرورش، اتخاذ راهکارهایی برای ارتقا و افزایش نظارت بر سرویس دانش آموزان، اجرای طرح‌های ارتقای نظم و امنیت در اطراف مدارس و وضعیت سرویس ایاب و ذهاب معلمان بود و حاضران پیرامون موارد مطرح شده به تبادل نظر پرداختند.

 در این جلسه مقرر شد اداره اوقاف و امور خیریه ضمن انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با آموزش و پرورش نسبت به واگذاری مجتمع آموزشی امام حسین علیه السلام اقدام کرده و مدرسه کرشت هر چه سریعتر برای افزایش سهولت دسترسی دانش آموزان راه اندازی شود همچنین طی جلسه و با محوریت معاونت عمرانی فرمانداری و با حضور آموزش و پرورش، شهرداری‌ها، بخشداریها، نیروی انتظامی و راهور و شرکت عمران پردیس امکان سنجی احداث بناهای تجاری در محل های پیشنهاد شده از سوی اداره آموزش و پرورش مورد بررسی قرار گیرد.

برگزاری جلسات توجیهی برای رانندگان سرویس مدارس و همکاری مدیران و معاونان مدارس با راهور برای افزایش نظارت بر سرویس ها، استقرار گشت سازمان حمل و نقل شهرداری ها با همراهی پلیس راهور در زمان تعطیلی مدارس، بازدید مجدد از معابر منتهی به مدارس برای نصب علائم هشدار دهنده و سرعت کاه و افزایش گشت‌های انتظامی در زمان تعطیلی مدارس از جمله مصوبات این جلسه بود.  • نوشته شده
  • در يکشنبه 24 شهريور 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 40