En
تاریخ : شنبه 6 مهر 1398
کد 3878

برگزاری یادواره شهدای شهرستان پردیس به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، ششمین یادواره شهدای شهرستان پردیس به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس، حجت الاسلام توسلی امام جمعه، شهردار بومهن، اعضای شورای اسلامی این شهر، روسای ادارات و جمعی از شهروندان شهرستان و با سخنرانی سردار محمد کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران در مسجد جامع شهر بومهن برگزار شد.

عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس در حاشیه این مراسم با اشاره به لزوم برگزاری این قبیل مراسم گفت: یکی از موضوعات بسیار مهم برای ما، انتقال صحیح ارزش های دفاع مقدس به عنوان مهمترین اتفاقی که در تاریخ انقلاب حادث شد به نسل های بعد است تا نسل های جوان بدانند دفاع ما برای چه بود، شهدا که بودند و برای چه شهید شدند و هفته دفاع مقدس بهترین زمان برای برگزاری یادواره شهدا است.
 
فرماندار پردیس با اشاره به تقویم برنامه های تدارک دیده شده برای این هفته در شهرستان افزود: برخی از این برنامه ها به صورت شاخص و با دعوت از یادگاران دوران دفاع مقدس برگزار خواهد شد که ششمین یادواره شهدای شهرستان با حضور سردار گرانقدر کوثری و نورانی از برکت وجود پیکر مطهر یک شهید گمنام دفاع مقدس و در میان استقبال پر شور جوانان و نوجوانان به عنوان مخاطبان اصلی ما و همراهی خانواده معظم شهدا و ایثارگران و مردم قدرشناس و شهید پرور شهرستان برگزار شد.
 
رضایی آشنا سازی نسل جوان انقلاب با فداکاری ها و رشادت های شهدا که برای امنیت، آرامش و آزادی کشور رقم خورده است را یکی از مهمترین وظایف مسئولان دانست و تصریح کرد: بیان فرازهایی از وصیت نامه شهدا، بازگویی شرح عملیات های آن دوران و حال و هوای جبهه های نبرد حق علیه باطل و خاطراتی که از زبان یادگاران و سرداران دوران دفاع مقدس بیان می شود می تواند در دستیابی به این هدف موثر واقع شود.  • نوشته شده
  • در شنبه 6 مهر 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 52