En
تاریخ : پنجشنبه 11 مهر 1398
کد 3894

برگزاری اولین نشست هم اندیشی معاونان برنامه ریزی و اداری و مالی فرمانداری های استان تهران در پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، اولین نشست هم اندیشی معاونان برنامه ریزی و اداری و مالی فرمانداری های استان تهران به میزبانی فرمانداری شهرستان پردیس برگزار شد.

این نشست با حضور عبدالعظیم رضایی فرماندار  پردیس، معصومه گلشنی مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری، مهدی امیدی مدیر کل امور اداری و مالی، ذیحساب و مدیر فن آوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری تهران همچنین معاونان برنامه ریزی، اداری و مالی 16 فرمانداری استان تهران و مدیران امور اداری و مالی فرمانداری ها در محل پارک فن آوری پردیس برگزار شد.
 
فرماندار پردیس در ابتدای سخنان خود یکی از سرمایه های بزرگ کشور و نظام را منابع انسانی در سازمان ها و نهادها دانست و گفت: سرمایه انسانی و سرمایه اجتماعی دو اصل مهم در رشد و پیشرفت جامعه است و اگر ساختار نظام اداری بیهنه شده، بهترین استفاده از منابع انسانی و مالی انجام گیرد و برای تقویت سرمایه اجتماعی برنامه ریزی و تلاش شود، دستیابی به رشد و آرامش روز افزون بسیار راحت خواهد بود.
 
رضایی کشور را در سال 98 درگیر یک تروریسم و جنگ اقتصادی دانست و تصریح کرد: به لطف خدا و با همراهی مردم و مسئولان و مدیریت صحیح منابع توانسته ایم تا نیمه سال را با موفقیت و بدون مشکل سپری کنیم و همه باید تلاش کنند ادامه مسیر نیز با وضع بهتری طی شود.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس برنامه ریزی و اتخاذ راهکار برای رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار را در حوزه معاونان برنامه ریزی و اداری و مالی ذکر کرد و افزود: اشتغال زایی بزرگ کردن بدنه دولت و دیگر نهادها نیست و باید با ایجاد ساختاری کارشناسی وتسهیل فعالیت تولید کنندگان و صنعتگران در این مسیر به پیش رفت.
 
در ادامه مباحث مربوط به بودجه های جاری و عمرانی، مدیریت منابع انسانی و بهینه سازی فرآیندها مورد تبادل نظر حاضان قرار گرفت.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 11 مهر 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 25