En
تاریخ : جمعه 12 مهر 1398
کد 3897

شهروندان پردیسی ۶۷ هزار بار با ۱۱۰ تماس گرفتند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی پردیس گفت: شهروندان امسال ۶۷ هزار بار با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته‌اند که با توجه به رشد ۲ برابری جمعیت شهرستان ارتباط خوبی با مردم و پلیس برقرار شده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ حسنوند در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با اشاره به عملکرد مثبت نیروی  انتظامی اظهار داشت: کشف ۲۵۰ کیلوگرم مواد مخدر، بازرسی از ۶۵۰ منزل، جمع آوری ۳۵۰ معتاد متجاهر و اعزام به کمپ ماده ۱۶ خارج از شهرستان پردیس، ۳۰۰ مورد بررسی و پی‌گیری پرونده های کلاهبرداری در فضای مجازی توسط پلیس فتا بخشی از عملکرد یکساله نیروی انتظامی شهرستان پردیس است.

وی با اشاره به اهمیت توجه بیشتر به نسل جوان برای دور شدن از آسیب ها و ناهنجاری‌های اجتماعی خاطر نشان کرد: جوانان بزرگترین سرمایه هر جامعه هستند و برای  پیشگیری و جلوگیری از آسیب های اجتماعی مشارکت تمام اقشار جامعه با نیروی انتظامی ضرورت دارد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: هشت هزار واحد صنعتی در شهرستان پردیس فعالیت دارند و اتباع بیگانه در برخی از این مراکز به کار مشغول هستند و بر اساس آمار تاکنون  ۳ هزار و ۵۳۳ نفر از اتباع  به جرم های مختلف دستگیر و تحویل اردوگاه برای طرد از جامعه شدند و از ۱۲ قتل رخ داده در شهرستان ۸ فقره توسط اتباع اتفاق افتاده است.

حسنوندبا بیان اینکه مادران الگوی دختران در سبک پوشش هستند، اظهارداشت: مادرانی که هنجارها را زیر پا می‌گذارند و با پوشش نامناسب در جامعه حاضر می شوند، الگویی برای هنجارشکنی دختران خود در جامعه هستند.

وی افزود: ساماندهی هیات‌های مذهبی، مقابله با رانندگان بدحجاب با تذکر در مرحله اول و توقیف خودرو خاطی در مرحله بعدی و به کارگیری جوانان بومی برای خدمت سربازی در شهرستان بخش دیگری از فعالیت های نیروی انتظامی شهرستان پردیس است.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: اعتماد مردم به ما سرمایه ای بسیار ارزشمند و مایه مباهات ما است.

حسنوند با اشاره به جاده های پر تردد هراز و فیروز کوه اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی پلیس آمار تصادفات در این مسیر پر تردد از یکسال گذشته تاکنون ۲۴ درصد کاهش داشته است.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

تهرام/۹۴۴۱//۱۳۴۸

  • نوشته شده
  • در جمعه 12 مهر 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 4