En
تاریخ : شنبه 13 مهر 1398
کد 3908

فرماندار پردیس: امنیت بستر هرگونه فعالیت و زمینه ساز توسعه و پیشرفت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس که در صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی شهرستان و به مناسبت هفته نیروی انتظامی سخن می گفت، امنیت را بستر هرگونه فعالیت و زمینه ساز توسعه و پیشرفت یک جامعه دانست.

 وی در ابتدا با تبریک روز و هفته نیروی انتظامی به فداکاران و جان بر کفان این نیرو به ویژه در شهرستان پردیس، تعامل موجود میان ناجا، سپاه و بسیج، سربازان گمنام امام زمان(عج) و دستگاه قضایی در شهرستان را بسیار مثبت و اثرگذار ذکر کرد و افزود: کشور ما در منطقه بالاترین امنیت را دارد و در سطح دنیا نیز وضعیت آنان مثال‌زدنی است که به واسطه همین تعامل و همکاری به وجود آمده و گزارش های ارائه شده نیز تایید کننده این موضوع است.

 رئیس شورای تامین شهرستان پردیس در ادامه از عملکرد نیروی انتظامی شهرستان قدردانی کرد و گفت: شرایط پردیس به دلیل افزایش روز به روز جمعیت با همه نقاط کشور تفاوت دارد و در این شرایط لازم است نیروی انتظامی شهرستان با استفاده از روش ها و تجهیزات نوین و با تمام قوا، نظم و امنیت و آرامش شهروندان را تأمین کند.

 نماینده نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس مهمترین سرمایه نیروی انتظامی را اعتماد مردم دانست و تصریح کرد: این اعتماد به واسطه عملکرد خوب نیرو به وجود آمده و شهروندان با دیدن پلیس  احساس امنیت و آرامش می کنند و امانتداری و ایثارگری نیروی انتظامی کاملاً مشهود و قابل تقدیر است و این سرمایه اجتماعی باید ارتقا یافته و مشارکت مردم در برقراری نظم و امنیت افزایش یابد.

رضایی اجرای هرگونه طرح و برنامه برای توسعه و پیشرفت جامعه و کشور را نیازمند وجود امنیت پایدار دانست و خاطرنشان کرد: امنیت بسترساز هرگونه رشد و توسعه و زمینه پیشرفت بوده و برای تمام جوامع لازم و ضروری است که در کشور ما به بهترین شکل ممکن وجود دارد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 13 مهر 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 29