En
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 3925

به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد: همایش نیروی انتظامی و اصناف در شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، همایش نیروی انتظامی و اصناف شهرستان پردیس به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به همت اتاق اصناف شهرستان پردیس در محل فرهنگسرای مهر برگزار شد.
عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس، حسنوند فرمانده انتظامی، روسای ادارات، روسای اتحادیه های صنفی، جمعی از فعالان صنفی و صنعتی و خانواده معظم شهدای اصناف در این همایش حضور داشتند و فرماندار پردیس در سخنانی امنیت را بستر مناسب ارائه تمام خدمات در جامعه دانست و گفت: پردیس یکی از شهرستانهای خوب استان تهران از نظر امینت است که این جایگاه با تلاش شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی و همکاری شهروندان مسئولیت پذیر در جامعه حاصل شده است.
 
رضایی با تبریک هفته نیروی انتظامی و ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های این نیرو به ویژه در شهرستان افزود: 28 نوع وظیفه و ماموریت مهم بر عهده نیروی انتظامی است و از توفیقات این نیرو و یکی از شروط نیروی انتظامی مردمی بودن است و اکنون به جایی رسیدیم که هیچ کس با دیدن پلیس احساس نا امنی نمی کند و لباس سبز نماد امنیت است.
 
رئیس شورای تامین شهرستان پردیس نقش اصناف در کمک به نیروی انتظامی را مهم و اثر گذار ذکر کرد و افزود: اصناف همیشه در کمک به نیروی انتظامی پیشگام بوده و خدمات زیادی ارائه داده اند و حضور اصناف در همه برنامه های جامعه خصوصا حوزه های اجتماعی، اقتصادی، مذهبی و مشارکت در امور خیر، کارگشا و تعیین کننده بوده است و در بزنگاه ها، حضور اصناف شرایط را تغییرمی دهد.
 
فرماندار پردیس خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات ما این است که کمتر با هم صحبت می کنیم، در برخی از مسائل باید بیشتر گفت و گو کرد و تشریح خدمات و دست آوردهای نیروی انتظامی که اقتدار این نیروی مردمی و هوشیار را نشان می دهد یکی از این موارد است تا افراد بزهکار و متخلف احساس ترس کرده و احساس نظم و امنیت در میان مردم گسترش یابد و اصناف یکی از گروه هایی هستند که می توانند در این زمینه نقش موثری داشته باشند.
 
عبد العظیم رضایی فرماندار پردیس در پایان خاطر نشان کرد: به واسطه فضای مجازی اخبار زیادی به سرعت منتشر می شود و اشکالات بیشتر دیده شده و نکات مثبت نادیده گرفته می شود که این مشکل فرهنگی در جامعه ما است، همه باید کمک کنیم و هر کسی از خودش شروع کند و برای ارتقای امنیت قدمی بردارد تا برای فرزندان خود محیط امنی ایجاد کنیم.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 15