En
تاریخ : شنبه 20 مهر 1398
کد 3935

بازدید فرماندار شهرستان پردیس از بزرگترین مجتمع ورزشی سرپوشیده شرق تهران

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس، فرماندار شهرستان پردیس با همراهی دکتر صبوری معاونت برنامه ریزی فرمانداری، محمد سیفی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس و تنی چند از مسئولان شهرستان، از مجموعه آتلانتیس (رویای شرق پردیس) بزرگترین مجتمع ورزشی و فرهنگی سرپوشیده شرق تهران بازدید کردند‌.
حاضرین ضمن بازدید از روند احداث و پیشرفت فیزیکی پروژه، پیرامون مشکلاتی از قبیل سند مالکیت، راه های دسترسی ماشین رو و تسهیلات بانکی به تبادل نظر پرداختند.
گفتنی است مجموعه ورزشی، فرهنگی و تجاری رویای شرق پردیس که از آن به عنوان بزرگترین مجموعه شرق استان تهران یاد می شود در زمینی به مساحت ۳ هکتار و در فاز اول با بنایی قریب به ۲۵ هزار متر شامل امکانات ورزشی هوازی و غیر هوازی از قبیل استخر، سونا، سالن های بدن سازی، سالن ورزشی چند منظوره با قابلیت تبدیل به سالن همایش، خوابگاه های مجهز، امکانات رفاهی، مراکز خرید و هایپر مارکت ها، فضاهای اجتماعی، فرهنگی و رستورانی و پارکینگ در فاز ۳ از شهر پردیس و در مجاورت بوستان نورالشهدا با پیشرفت فیزیکی مناسبی در حال احداث و تکمیل می باشد و در آینده نزدیک ۲سالن و استخر افتتاح خواهد شد.
قدیر روحی سرمایه گذارپروژه گفت: برای فاز اول این مجتمع تاکنون اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان هزینه شده است. در حال حاضر فروشگاه رفاه در طبقه همکف به شهروندان کالا ارایه می نماید که مورد بازدید مسوولین قرار گرفت.







  • نوشته شده
  • در شنبه 20 مهر 1398
  • ساعت 01
  • توسط ورزش جوانان پردیس
  • تعداد بازدید 206