En
تاریخ : شنبه 20 مهر 1398
کد 3938

جلسه اخلاق اداری مدیران دستگاه های شهرستان پردیس برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه اخلاق اداری مدیران ادارات و نهادهای شهرستان پردیس با هدف بهره گیری هرچه بیشتر مدیران و کارکنان دستگاه ها از مباحث اخلاقی و سیره اهل البیت(ع) برگزار شد.
این نشست در محل بوستان نورالشهدا شهر پردیس و با حضور عبدالعظیم رضایی فرماندار، صبوری معاون برنامه ریزی و اداری، مالی، قاصدی بخشدار جاجرود، مسئولان و پرسنل ادارات و چند تن از دهیاران برگزار و در ادامه سلسله مباحث اخلاقی و معرفتی جلسات گذشته، حجت الاسلام آتشکار مباحث دیگری را مطرح کرد.
 
فرماندار پردیس در حاشیه این نشست ارتقاء اخلاق اداری و افزایش معنویت را موجب ارتقاء بازده و بهبود شرایط کاری و اجتماعی ادارات دانست و گفت: نشست های اخلاق اداری برای مسئولان برگزار می شود اما متولیان ادارات باید برنامه ریزی لازم را برای برگزاری این قبیل نشست ها در ادارات و برای پرسنل انجام دهند تا افزایش رضایتمندی از محیط اداری و بهبود رابطه کارمندان با یکدیگر موجب تکریم بهتر ارباب رجوع شود.
 
رضایی افزود: نظام اداری کشور بر تعهد، اعتقاد، انگیزه و کسب رضایت مردم استوار است و همواره باید تلاش شود این اصول سرلوحه امور قرار گیرد و بهره گرفتن مدیران و پرسنل از جلسات اخلاق اداری نقش موثری در این زمینه دارد.
  
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 مهر 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 13