En
تاریخ : شنبه 20 مهر 1398
کد 3940

در راستای تسهیل و رفع موانع تولید انجام شد: بازدید فرماندار پردیس از 4 واحد تولیدی و صنعتی در شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس به منظور بررسی مشکلات تولید کنندگان و صنعتگران شهرستان، از 4 واحد تولیدی و صنعتی بازدید کرد.
این بازدیدها به همراه مجید صبوری معاون برنامه ریزی و اداری، مالی فرماندار، روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت، حفاظت محیط زیست و برق انجام گرفت و مشکلات شرکت های تولید کننده اسباب بازی کودکان با اشتغالی بالغ بر 300 نفر، صندلی های اداری، پارکی و فرودگاهی با اشتغال 20 نفر، مصنوعات چوبی با اشتغال 17 نفر و یراق آلات کابینت با اشتغال 70 نفر در دیدار با مدیران این واحدها مورد بررسی قرار گرفت.
 
 مواردی از جمله تعویض جواز فعالیت به صنعتی، مشکلات زیست محیطی، ارتقاء ظرفیت برق صنعتی و خدمات شهری در این بازدیدها بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
 
فرماندار پردیس هدف از این بازدیدها را مشاهده پیشرفت ها و همچنین بررسی مسائل و مشکلات این واحدهای تولیدی دانست و گفت: در این بازدیدها مشکلات و موانعی که موجب کندی تولید شده با حضور متولیان امر در ادارات و دستگاه های اجرایی بررسی و برای توسعه واحدها یا جلوگیری از کاهش ظرفیت تمهیدات لازم اتخاذ می شود.
 
رضایی افزود: همه مدیران دستگاه های اجرایی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان آماده هستند که با توجه به اهمیت رونق اقتصادی و اشتغالزایی و به منظور پیشگیری از مشکلات ناشی از بیکاری و رکود، تمام توان و امکانات خود را برای تقویت بخش تولید و صنعت بسیج کنند و ما با پایش وضعیت واحدها و با توجه به مشکلات هر واحد، به صورت تخصصی با مدیران مربوطه برای بررسی و رفع مشکلات ورود پیدا خواهیم کرد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 مهر 1398
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 20