En
تاریخ : يکشنبه 21 مهر 1398
کد 3946

طی بازدید فرماندار انجام گرفت: بررسی مسائل و مشکلات 3 اداره در شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، مسائل و مشکلات ادارات پست، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و آموزش و پرورش شهرستان طی بازدید فرماندار پردیس مورد بررسی قرار گرفت.
عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس به همراه اسلامی مشاور امور بانوان فرمانداری در بازدید از اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری ضمن بررسی وضعیت آثار تاریخی ثبت شده و در مرحله ثبت شهرستان و همچنین اقدامات انجام گرفته برای حفظ و حراست و مرمت این آثار، بر ظرفیت‌های موجود در زمینه گردشگری و ایجاد اشتغال تاکید کرده و شناسایی و حفظ آداب و سنن و رسوم  مناطق مختلف شهرستان را بسیار مهم دانست.
 
رضایی در بازدید  از اداره پست شهرستان نیز در جریان نحوه فعالیت و خدمات قابل ارائه در این اداره قرار گرفت و بر تکریم مراجعان، توسعه خدمات و امانتداری و اعتماد سازی تاکید کرد.
 
وی پست را همیشه مورد اعتماد و امین مردم دانست و افزود: این سازمان از گذشته نقش مهمی در ارتباط، انتقال و تجارت داشته و این نقش را برای توسعه و تحول کشور نیز به خوبی ایفا کرده است و امروزه نیز باید با ارتقای خدمات، گسترش امکانات و تکریم ارباب رجوع جایگاه خود  را حفظ کند.
فرماندار همچنین در بازدید از اداره آموزش و پرورش در جریان وضعیت آموزشی شهرستان از نظر امکانات و تجهیزات مدارس، تعداد دانش آموزان و معلمان و نیازهای مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرار گرفت و با اشاره به افزایش روز به روز جمعیت شهرستان و در نتیجه بالا رفتن آمار دانش‌آموزان ، خواستار  برنامه‌ریزی مدون برای تامین امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی مورد نیاز برای سال تحصیلی آینده شد.
 
وی دانش آموزان را آینده سازان کشور خواند و تصریح کرد: توجه به ابعاد مختلف آموزش و پرورش، سلامت جسمانی و تلاش برای افزایش مشارکت اجتماعی دانش آموزان در مدارس و جامعه نیز لازم است و باید مورد توجه مدیران و فعالان بخش آموزش و پرورش شهرستان قرار گیرد.
 
گفتنی است ادارات پست، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و آموزش و پرورش در ابتدای هر یک از این بازدید ها به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های خود پرداختند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 مهر 1398
  • ساعت 01
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 33