En
تاریخ : يکشنبه 28 مهر 1398
کد 3983

ویژه انتخابات5/ پنجمین جلسه کمیته راهبردی انتخابات شهرستان پردیس برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، پنجمین جلسه کمیته راهبردی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در شهرستان پردیس به ریاست حسن بابایی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار برگزار شد.
این جلسه با حضور مجید صبوری معاون برنامه ریزی و اداری و مالی و نوید عباسی معاون هماهنگی امور فنی و عمرانی همچنین روسای کمیته های ستاد انتخابات برگزار و بابایی در ابتدا با اشاره به ابلاغ احکام روسای کمیته‌ها و لزوم توجه ویژه به مباحث انتخاباتی گفت: روسای کمیته های ستاد با توجه به شرح وظایف و اقداماتی که باید انجام دهند نسبت به انتخاب اعضای کمیته اقدام کنند تا جلسات بعدی کمیته راهبردی به صورت تخصصی با کمیته ها برگزار و مشکلات و موانع بررسی و رفع شود.

 معاون فرماندار پردیس به سرانجام رساندن وضعیت شعب در فازهای جدید شهر پردیس و مناطق روستایی بومهن را نیز مهم دانست و افزود: نیروی انسانی، تجهیزات مورد نیاز و اعتبارات برای هر شعبه به طور جداگانه در نظر گرفته خواهد شد بنابراین هر چه سریعتر تکلیف شعبات جدید مشخص شود، فشار کار بر کمیته های پشتیبانی، امنیتی، استعلامات و نیروی انسانی کمتر خواهد شد.

 در ادامه روسای کمیته های ستاد به بیان نظرات، پیشنهادات و مشکلات حیطه کاری خود پرداختند و وضعیت جانمایی شعب در فازهای جدید، امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات، ساماندهی نیروی انسانی مورد نیاز، زیرساخت‌های شعب اخذ رای و سامانه پشتیبان نیروی انسانی از مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

 در پایان مقرر شد شرکت عمران شهر پردیس با توجه به لیست پیشنهادی شعب جدید، نسبت به تکمیل زیرساخت ها در این شعب اقدام  کرده و بررسی وضعیت شعب به صورت مداوم توسط اعضای کمیته های مربوطه انجام گیرد همچنین اعضای پیشنهادی هر کمیته به ستاد انتخابات معرفی شده و پس از تکمیل پرونده و مشخص شدن وضعیت، اقدام لازم برای صدور احکام انجام گیرد.

برگزاری  جلسات کمیته ها و آماده کردن گزارشی شامل وضعیت موجود، مشکلات و کاستی‌ها و همچنین تهیه برنامه ای منطبق با روند روز شمار انتخابات توسط هر کمیته از جمله مصوبات این جلسه بود.


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 28 مهر 1398
  • ساعت 02
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 55