En
تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1398
کد 3994

رفع تصرف 500 مترمربع از اراضی حریم و بستر رودخانه جاجرود

مدیر امور آب تهران بزرگ از رفع تصرف 500 مترمربع از اراضی حریم و بستر رودخانه جاجرود در روستای سعید اباد شهرستان پردیس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا نیکنام" با اعلام این خبر افزود: با تلاش کارشناسان فنی و حقوقی و اکیپ گشت و بازرسی منابع آبهای سطحی امور منابع آب تهران بزرگ و پس از انجام کارشناسی های لازم با اخذ دستور قضایی موضوع تبصره 4 ذیل ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس و با پشتیبانی یگان های انتظامی ، 500 مترمربع از بستر رودخانه جاجرود در روستای سعیدآباد از توابع شهرستان پردیس رفع تصرف شد.
وی افزود: این عملیات شامل تخریب دیوارکشی و محوطه سازی  بوده است که در قالب یک فقره دستور قضایی رفع تصرف و از ید متصرفین و افراد سودجو خارج شد.
نیکنام تاکید کرد: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: این امور در جایگاه  حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را بعمل خواهد آورد.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 30 مهر 1398
  • ساعت 10
  • توسط امور آب فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 3