En
تاریخ : شنبه 11 آبان 1398
کد 4023

بازدید معاون عمرانی استاندار تهران از نقاط حادثه خیز شهرستان پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور فنی و عمرانی استاندار تهران از نقاط حادثه خیز و معابری که در زمان بارش های گذشته مشکلاتی را به وجود آورده بود بازدید کرد.

 تقی زاده را در این بازدید رضایی فرماندار پردیس، عباسی معاون عمرانی فرماندار، خدادادی بخشداری بومهن و صحرایی مدیر کل دفتر فنی استانداری همراهی می کردند و با توجه به گزارش‌های موجود از وضعیت پل رودخانه سیاهرود بومهن هنگام بارندگی های شدید ، مشکلات این محل به صورت فنی و کارشناسی بررسی شد.

در این بازدید مقرر شد در دو طرف پل محل‌هایی برای تخلیه اضطراری آب تعبیه شود همچنین لایروبی و بهسازی جوی های آب در محدوده پل، ایجاد کانالی برای انتقال آب های سطحی خیابان بهار به رودخانه و رفع موانع موجود در مسیر جوی های آب شهر بومهن در اسرع وقت انجام شود و در اجرای طرح تعریض جوی آب اصلی شهر بومهن که چند وقت پیش آغاز شده است تسریع صورت گیرد.

 شایان ذکر است خیابان اصلی شهر بومهن از دو طرف به سمت این پل با شیب همراه است و موجب سرازیر شدن آب باران از سمت فاز ۴ شهر پردیس و روستای گلدره و خیابان‌های امامت و کامیون داران در معبر اصلی بومهن و به سمت این پل می شود که در زمان بارش های شدید آبگرفتگی معابر را به دنبال خواهد داشت.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 11 آبان 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 17