En
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398
کد 4034

فرماندار پردیس: خدمت صادقانه به مردم یکی از شاخص های شکل گیری ۱۳ آبان است

پردیس- فرماندار پردیس گفت: خدمت صادقانه به مردم یکی از شاخص های شکل گیری ۱۳ آبان است.

عبدالعظیم رضایی، در گفتگو با خبرنگار مهر، به مناسبت ۱۳ آبان و روز دانش آموز ، ابراز داشت: طبق سنوات گذشته و در راستای منویات مقام معظم رهبری راهپیمایی روز ۱۳ آبان برگزار شد.

وی، با اشاره به  حضور گسترده مردم، مسئولان و دانش آموزان پردیس، بومهن و جاجرود گفت:  در   شهرستان پردیس نیز راهپیمایی ۱۳ آبان از میدان عدالت شروع و در میدان امام خمینی گرد هم آمدند و برگ زرین دیگری در تاریخ به نمایش گذاشتند.

رضایی، با اشاره به اینکه اساس نظام اسلامی حمایت از مستضعفین و ظلم ستیزی  است، بیان کرد: اهداف اصلی انقلاب حاکمیت عدالت، اخلاق ، معنویت، دینداری   و مبارزه با ظلم و ستم و استکبار  جهانی است و  وظیفه همه ماست برای حمایت از مظلومان بایستیم.

فرماندار شهرستان پردیس تصریح کرد: در جریانات سیاسی، با توجه به اینکه انقلاب، دست آمریکایی ها را از کشور  کوتاه کرد، کینه آمریکایی ها نسبت به نظام افزایش یافت و مردم ما همیشه هوشیار در تمام صحنه ها حضور دارند.

وی  شعار دادن برای استکبار ستیزی زا یک حرکت نمادین خواند و بیان کرد:  اگر این حرکت نمادین و شعار دادن به   همراه شعور  و آگاهی از اهداف انقلاب باشد  و  تلاش کنیم راه‌های مقابله با استکبار جهانی را  پیدا کنیم و صدای همه مظلومان را به گوش جهانیان برسانیم میتوانیم در پیشبرد ارزشهای انقلاب و جامعه موفق باشیم.

رضایی شاخص‌های شکل گیری ۱۳ آبان را خدمت صادقانه به مردم دانست و ابراز داشت: شاخص های ما باید، ایثارگرانه و کارگشایی از مشکلات مردم باشد زیرا  اگر امروز بخواهیم، هر اقدامی در راستای تولید، اقتصاد مقاومتی، و اشتغال جوانان برای  تسهیل امور مردم گام برداریم، بایستی در کارها تسهیل گری کنیم و از مردم دستگیری کنیم، خلاف منافع ملی حرف نزنیم، تحلیل های تفرقه افکنانه نزنیم.

 

کد خبر 4763143
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 آبان 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 9