En
تاریخ : جمعه 10 آبان 1398
کد 4042

امام جمعه پردیس: سفارتخانه‌های آمریکا در دنیا جاسوس‌خانه است

تهران- ایرنا- امام جمعه شهر پردیس گفت: سفارتخانه‌های آمریکا در کشورهای لبنان، عراق و حتی ترکیه که روابط حسنه‌ای با آمریکا دارد محلی برای جاسوسی بر علیه کشور میزبان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرپ ردیس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید حسین فهمیده در جمع نمازگزاران اظهار داشت: شهادت حسین فهمیده درس بزرگی برای همه جوانان و نوجوانان کشور است.

وی با اشاره به هفته پدافند غیرعامل عنوان کرد: مقام معظم رهبری توجه ویژه ای به پدافند غیر عامل دارند و از روز هشتم تا چهاردهم آبان هفته پدافند غیر عامل نامگذاری شده است.

امام جمعه شهر پردیس گفت: تامین امنیت ساختمان‌ها، شبکه‌های آب، گاز مدارس، منازل مسکونی، کارخانجات و... و. بخشی از پدافند غیر عامل است از سوی رهبر انقلاب تاکید بر توجه ویژه به پدافند غیر عامل شده است.

توسلی ادامه داد: دانشجویان پیرو خط امام در روز ۱۳ آبان با حمله به لانه جاسوسی آمریکا به منظور گرامیداشت خاطره شهادت دانش آموزان در حیاط دانشگاه تهران حماسه آفریدند و امام راحل (ره) یوم الله سیزده آبان را انقلاب بزرگتر از انقلاب اول نامیدند.

وی با تاکید بر حضور گسترده مردم شهرستان پردیس در راهپیمایی روز ۱۳ آبان خاطر نشان کرد: روز دوشنبه ساعت ۹ صبح دانش‌آموزان به همراه اولیا، مربیان، معلمان، اصناف و سایر شهروندان از میدان عدالت به طرف میدان امام راهپیمایی خواهند کرد تا به دشمنان انقلاب بدانندکه همه ما پای بند و مدافع اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.
شهرستان پردیس با بیش از ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

  • نوشته شده
  • در جمعه 10 آبان 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 2