En
تاریخ : سه شنبه 14 آبان 1398
کد 4047

فرماندار پردیس: ملت ایران تسلیم سیاست های شوم و استکباری هیچ قدرتی نخواهند شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان و در جمع خبرنگاران از عزم راسخ ملت ایران برای مبارزه با استکبار سخن گفت.

 رضایی افزود: مردم ما با صبر و شکیبایی، شرایط سخت اقتصادی و تحریم‌ها را پشت سر گذاشتند و امسال شاهد استقبال گسترده تر مردم نسبت به سال‌های گذشته در راهپیمایی ۱۳ آبان هستیم.

 فرماندار پردیس به مشارکت همه اقشار جامعه در این راهپیمایی اشاره کرد و افزود: امروز علاوه بر دانش‌آموزان و دانشجویان تمام آحاد مردم در این راهپیمایی حضور داشتند و با حضور خود به جهانیان اعلام کردند در مقابل ظلم و ستم ایستادگی کرده و تسلیم سیاست های شوم و استکباری هیچ قدرتی به ویژه آمریکا نخواهند شد.

 فرماندار با اشاره به مناسبت های ۱۳ آبان گفت: این روز 3 مناسبت بسیار مهم دارد که اولین آن اعتراض حضرت امام به لایحه ننگین کاپیتولاسیون، دومین اتفاق راهپیمایی خودجوش همه اقشار در مقابل درب اصلی دانشگاه تهران و به خاک و خون کشیدن تعدادی از دانش آموزان توسط رژیم سفاک پهلوی و اتفاق سوم تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام است، از این رو ۱۳ آبان یک روز و یک مناسبت بسیار مهم در تاریخ کشور ایران است.

نماینده عالی دولت در شهرستان پردیس ادامه داد:  روز ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی را گرامی می داریم و  با توکل به خداوند متعال و با استفاده از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) روزبه‌روز نظام جمهوری اسلامی پویاتر، زنده تر و امیدوارتر به آینده همراه با توسعه و پیشرفت خواهد بود و ما باید با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های بیشماری که در اختیار داریم و با بهره‌گیری از جوانان فهیم ، آگاه و  متعهد ، سختی ها را پشت سر گذاشته و کشور را به نشاط اجتماعی، سیاسی و اقتصادی برسانیم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 آبان 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 15