En
تاریخ : شنبه 25 آبان 1398
کد 4072

افتتاح کارگزاری تامین اجتماعی شهر بومهن با حضور فرماندار پردیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، کارگزاری رسمی شماره 330 شهر بومهن به منظور تسهیل در ارائه خدمات به بیمه شدگان تامین اجتماعی این شهر با حضور فرماندار پردیس افتتاح شد.
محمد هادی اطهری رئیس شعبه تامین اجتماعی رودهن در این مراسم با اشاره به تحت پوشش بودن حدود 48 هزار بیمه شده اصلی و 7 هزار و دویست پرونده اصلی مستمری بگیر در شعبه رودهن گفت: نزدیک به 90 درصد از این تعداد در شهرستان پردیس مستقر هستند.
 
اطهری در تکمیل سخنان خود افزود: سه هزار و ۷۰۰ نفر بیمه اختیاری، ۱۷۳ نفر بیمه شده قالیباف، ۹۳۰ نفر بیمه شده راننده و دو هزار و ۴۰۰ نفر کارگر ساختمانی بیمه شده داریم و با توجه به حجم بالای ساخت و ساز مساکن مهر پردیس درسال‌های اخیر بیشترین حجم بازرسی کارگران ساختمانی به محدوده مسکن مهر شهر پردیس مربوط می شود.
 
این مقام مسئول با اشاره به خدمات ارائه شده در دفاتر کارگزاری اظهار داشت: انعقاد بیمه‌های اختیاری حرف و مشاغل آزاد و صدور دفترچه‌های درمانی، دریافت لیست حق بیمه، ارسال مراسلات ابلاغ‌های قانونی و مطالبات سازمانی، اسناد خسارت، خدمات پزشکی، اروتز پروتز و پرداخت های قانونی عینک و سمعک بخشی از ۲۲ خدمت ارائه شده در این دفتر کارگزاری هستند و بیمه شدگان می تواند امور بیمه ای خود را در این کارگزاری انجام بدهند و مشکل تردد آنها به شهر مجاور حل شده است.
 
وی ضمن تقدیر از حمایت های فرماندار پردیس و بخشدار بومهن در راه اندازی دفتر کارگزاری شهر بومهن خاطر نشان کرد: هدف از ایجاد واحدهای کارگزاری جدید، تکریم ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی و رفاه بیمه شدگان است و احداث دفتر کارگزاری در شهر پردیس نیز در دست اقدام است و کارگزار انتخاب شده و پس از جانمایی ساختمانی با شرایط مناسب، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد تا در زمینه ارائه خدمات به شهروندان پردیسی نیز شاهد تسهیل و ارتقای کمی و کیفی خدمات باشیم.
 
فرماندار پردیس نیز یکی از شاخصه های حکمرانی خوب در دنیا را ارائه خدمات رفاهی مناسب از سوی دولت ها و دستگاه های خدمات رسان دانست و افزود: همه ما خدمتگزاران مردمی هستیم که طی ۴۰ سال پای نظام ایستادند و انتظارات و مطالبات بر حق دارند، همه ما موظف و مکلف به انجام وظایف خود به بهترین وجه هستیم.
 
رضایی تصریح کرد: ما از فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی برخورداریم اما در برخی مواقع به دلیل انتظارات بالا مشکلات و نابسامانی های زیادی داریم و اگر از خودمان شروع کنیم ومسولیت خود را به خوبی انجام بدهیم در کوتاه ترین زمان همه امور اصلاح خواهد شد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 25 آبان 1398
  • ساعت 09
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 93