En
تاریخ : پنجشنبه 23 آبان 1398
کد 4088

فرماندار پردیس: پردیس تاکنون اعتبار قابل قبولی برای بافت فرسوده دریافت نکرده است

پردیس- فرماندار پردیس گفت: پردیس تاکنون اعتبار قابل قبولی برای بافت فرسوده دریافت نکرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالعظیم رضایی صبح پنج شنبه در جلسه ستاد بازآفرینی پردیس که در محل فرمانداری این شهرستان و با حضور معاون هماهنگش امور عمرانی استانداری تهران برگزار شد اظهار داشت: اگر مسئولیتی قبول بکنیم و هیچ اقدامی برای خدمت به مردم نکنیم خیانت کرده ایم.

رضایی با بیان اینکه برخی از مدیران کل توجهی نسبت به شهرستان و استقرار  ادارات شهرستانی ندارند گفت: امیدواریم که این مسئله مورد توجه مسئولین ذیربط واقع شود.

فرماندار پردیس در خصوص بافت فرسوده در شهرستان پردیس نیز بیان داشت: با توجه به اینکه دولت ۱۵ هزار میلیارد در رابطه با بافت های فرسوده در این شهرستان تصویب کرده است اما علی رغم تصویب اعتبارات خوب توسط دولت،  هنوز اعتبار قابل قبولی دریافت نشده است.

وی در ادامه عنوان داشت: محور فعالیت نوسازی شهرداری ها هستند و با ارزش افزوده ای که دریافت می کنند تکلیف دارند و وظیفه شرکت عمران فقط بیلان دادن در خصوص این که چند واحد ساخته اند نیست چرا که مشکلات ما در این شهرستان با افزایش هر یک از این واحد ها افزایش بیشتری پیدا می کند که بخواهیم به موازات ساختارهای فرهنگی و اجتماعی را ایجاد کنیم.

رضایی بیان داشت: ما در زمینه اقدامات مشترک دارای ضعف هستیم و هر دستگاهی که کوتاه کند به مشکل بر می خوریم، مثلا اسناد مالکیت بزرگترین مشکل بومهن است که باید برای آن مصوبه ای قرار داده شود لذا نیاز به هماهنگی و همکاری همه دستگاه ها هستیم.

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 23 آبان 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 7