En
تاریخ : يکشنبه 3 آذر 1398
کد 4108

جلوه میثاق با ولایت و حمایت از امنیت در پردیس به نمایش در آمد

پردیس- مردم پردیس با حضور در راهپیمایی عظیم، جلوه میثاق با ولایت و حمایت از امنیت را به نمایش در آوردند.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح یکشنبه، شهرستان پردیس یکپارچه غرق در شعار و حمایت از ولایت و انزجار از اغتشاشات بود و مردم این شهرستان از ساعت ۱۰ با حضور در شهر بومهن روبروی مسجد اهل بیت (ع) تجمع را آغاز و بقیه مسیر را تا خیابان کامیون داران به راهپیمایی پرداختند و با حضور در راهپیمایی عظیم، جلوه میثاق با ولایت و حمایت از امنیت را به نمایش در آوردند.

حجت الاسلام حسین توسلی، امام جمعه پردیس در حاشیه برگزاری این راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با توجه به التهابات هفته پیش که در شهرهای کشور و به تبع آن در شهرستان پردیس و رودهن رخ داد خسارات مادی و معنوی زیادی به همه اقشار وارد و به دنبال آن نیز کشور به اختلال و هرج و مرج کشیده شد.

توسلی در ادامه با بیان اینکه مردم غیور و شهید پرور مثل تمام این ۴۰ سال با بصیرت عمل کردند گفت: مشاهده کردیم که به دنبال فرمایشات رهبر معظم انقلاب به سرعت صفوف مردم از اغتشاشگران جدا شد و مردم مثل همیشه پشت رهبری و ولایت ایستادند و امروز نیز ما در این راهپیمایی می بینیم که مردم به عشق و علاقه حاضر شده اند.

امام جمعه پردیس با اشاره به اینکه حق اعتراض برای همه وجود دارد افزود: باید به این موضوع آگاه باشیم که اعتراض دارای ارکانی است که باید به خوبی این ارکان را شناخت و با توجه به آنها قدم برداشت، این گونه نیست که عده ای بیایند و آتش افروزی کنند و با جانو مال و آبروی کشور بازی کنند و امنیت را خدشه دار کنند و بروند.

وی با تاکید بر اینکه باید با همه عوامل بر هم زنندگان نظم و امنیت و اغتشاشگران به جد مقابله کرد و آنان را مجازات نمود بیان داشت: این روا نیست که عده ای به تخریب اموال عمومی و بیت المال پرداختند و امروز مردم بی گناه برای دریافت کوچکترین خدمات مسافت زیادی را طی کنند تا به خدمات دست یابند.

 

عبدالعظیم رضایی، فرماندار پردیس نیز در خصوص این راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: هه تلاش مسئولین در این است که بهترین خدمات را به مردم ارائه کنند چرا که خدمت صادقانه به مردم بزرگترین نعمتی است که می تواند نصیب مسئولین شود و در نا آرامی های اخیر دیدیم که نهایتا مردم به امنیت و اقتدار کشور فکر کردند و دست در دست بیگانگان قرار ندادند.

فرماندار پردیس با بیان اینکه در این شهرستان تمامی ادارات،‌ نهادهای عمومی و کسبه فعال هستند و هیچ مشکلی مشاهده نمی شود گفت: دیدیم که به بهانه افزایش نرخ بنزین عده‌ای که همیشه گوش به فرمان اربابان خارجی خود هستند دست به از بین بردن و غارت اموال مردم و بیت‌المال زدند که دیدیم با حضور مردم هوشیار با بصیرت بالا و درایت دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و نظامی تمامی توطئه‌ها نقش بر آب شد.

رضایی با اشاره به اینکه راه مردم از آشوب گران جدا است و باید پشت سر رهبری حرکت کنیم افزود: باید همیشه با بصیرت و هوشیار باشیم تا در دام توطئه‌های دشمنان گرفتار نشویم و در همین راستا از مردم شهرستان که با حضور در راهپیمایی و تجدید میثاق با ولایت حضور حماسی خود را نشان دادند تشکر می کنیم.

گفتنی است که در این حماسه با شکوه که با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین رقم خورد راهپیمایان با سردادن شعار های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر آشوبگر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، توصیه رهبری فقط تولید ملی و این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده از اقدامات خبیثانه آشوبگران اعلام انزجار کردند.

 

 

کد خبر 4779460
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 آذر 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 6