En
تاریخ : جمعه 1 آذر 1398
کد 4113

امام جمعه پردیس: حمایت رهبری از سران قوا فتنه دشمن را خنثی کرد

تهران- ایرنا- امام جمعه شهر پردیس با اشاره به موضع مقام معظم رهبری در دفاع از سران سه قوه اظهار داشت: حمایت ایشان از سران قوای کشور باعث شد فتنه دشمن خنثی شود و اگر رهبری حمایت نکند سنگ روی سنگ بند نخواهد شد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پردیس در جمع نماز گزاران با بیان اینکه هفته گذشته در برخی از شهرها از جمله شهر بومهن شاهد آشوب، بلوا، آتش زدن، تخریب و غارت اموال دولتی و مردمی بودیم که کار درستی نبود. اظهار داشت: حوادث روز شنبه شهروندان را گرفتار کرد، آشوبگران در شهر بومهن از نجابت نیروی انتظامی، بسیج و سپاه سوء استفاده کرده و به آنها با پرتاب سنگ آسیب زدند.

وی افزود: ازهفته گذشته تا امروز شهروندان به دلیل تخریب بانک‌ها از خدمات بانکی محروم هستند و برای انجام امور بانکی به شهرهای مجاور و یا تهران می روند، خسارت زیادی به اموال دولت و اموال مردم وارد شد، آیا معترضین به نتیجه اعتراض خود رسیدند؟

امام جمعه شهر پردیس با اشاره به وصل بودن اینترنت در روز شنبه هفته گذشته خاطر نشان کرد:حوادث آنلاین منتشر می‌شد و بسیاری از طریق اینترنت برای توسعه بلوا و آشوب دستور می‌گرفتند.

توسلی با بیان اینکه افزایش سه برابری بنزین در زمان و شرایط مناسبی اجرایی نشده اظهار داشت: افزایش ناگهانی قیمت بنزین اعتراض مردم را در پی داشت، چند ماه قبل مردم اعتراض خود را به تحریم‌ها، افزایش قیمت‌،کاهش ارزش پول کشور و سقوط ارزش سرمایه خود اعلام کردند.

وی ادامه داد: بهتر بود قیمت به تدریج اضافه می شد تا مردم از این افزایش ناگهانی دچار شوک نمی شدند و این بلوا به راه نمی‌افتاد.

امام جمه شهر پردیس گفت: در دهه اول اسفند انتخابات مجلس را پیش رو داریم، مردم به اندازه کافی مشکل دارند، باید توجه داشته باشیم که حضور مردم پای صندوق‌های رای با امنیت ملی ارتباط مستقیم دارد.

توسلی با بیان اینکه برخی از افراد در این بلوا موج سواری کردند، خاطر نشان کرد: ایران در منطقه محور مقاومت است است و دشمنان تلاش می کنند تا با ایجاد آشوب در سوریه، لبنان، عراق در کشور ما جو نا آرامی ایجاد کنند.

امام جمعه شهر پردیس ضمن گرامیداشت هفته بسیج خاطر نشان کرد: بنا بر منویات مقام معظم رهبری، بسیج شجره طیبه و نیروی ایرانی و مردمی است که خطرات زیادی را از دهه 60 تاکنون بدون چشمداشت و توقعی از ما دور کرده است.

توسلی افزود: امروز بسیج دنیای اسلام در نقاط مختلف از جمله حزب الله در لبنان، حماس و جهاد اسلامی در فلسطین اشغالی، حشد الشعبی در عراق، فاطمیون افغانستان و زینبیون پاکستان ایجاد شده و در آرمان بلند و الهی حضرت امام  (ره)جامه عمل پوشیده است.

وی ضمن تقدیر از نیروهای انتظامی، سپاه، بسیج، دستگاه قضایی اظهار داشت: به نمایندگی از طرف مردم از نیروهای مخلص و خدمتگزار می‌خواهیم تا با مسببان حادثه برخورد کنند.

امام جمعه شهر پردیس گفت: روز یکشنبه درمحکومیت این اقدام در شهر بومهن از مقابل مسجد اهل بیت (ع )به طرف خیابان کامیوندارن راهپیمایی خواهیم کرد.

شهرستان پردیس با بیش از 270 هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

  • نوشته شده
  • در جمعه 1 آذر 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 4