En
تاریخ : شنبه 25 آبان 1398
کد 4115

برف تمام مدارس شیفت عصر شهرستان پردیس را تعطیل کرد

تهران- ایرنا- رئیس اداره آموزش و پروروش شهرستان پردیس گفت: روز شنبه (۲۵ آبان) مدارس شیفت عصر کلیه مقاطع تحصیلی این شهرستان به دلیل بارش برف، برودت هوا و کاهش دید تعطیل است.

مصطفی حسنوند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تمام مقاطع تحصیلی و مدارس شهرستان شامل بخش جاجرود، شهرهای پردیس و بومهن، مناطق روستایی و صنعتی به دلیل شدت بارش برف و کاهش دید و لغزندگی سطح معابر تعطیل اعلام شد.

شهردار پردیس از آمادگی کامل ستاد برف روبی شهرستان پردیس خبر داد و اظهار داشت : با توجه به پیش بینی های سازمان هوا شناسی ستاد برف روبی شهرپرذیس در آماده باش کامل قرار دارد.

کوروش گلریز گفت: تعمیروبازبینی خودروهای برف روب طی هفته گذشته انجام شد و نمک و ماسه برای یخ زدایی سطح معابر به اندازه کافی ذخیره شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر بومهن گفت: ستاد برف روبی شهر بومهن آمادگی کامل برای خدمات رسانی ، برف روبی ، نمک و ماسه پاشی در سطح معابر این شهر را دارد.

احمد جوشنلو با اشاره به فعالیت مستمر ستاد برف روبی در سطح شهر اظهار داشت: با توجه به شدت بارش برف و لغزندگی معابر و تعطیل شدن مدارس که به منظور کاهش تردد به مدارس ابلاغ شده، از شهروندان در خواست و انتظار داریم در روزهای برفی از تردد غیر ضروری خودداری کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی جدید تردد در فازهای ۵،۹،۱۱و ۸ مسکن مهر پردیس تنها زنجیر چرخ امکان پذیر است.

سید مهدی هدایت اظهار داشت: تیم خدمات شهری شرکت عمران با تمامی امکانات  مشغول خدمات رسانی و نمک پاشی در سطح جاده ها است و با توجه به شدت بارش برف توصیه می شود از تردد غیر ضروری در فازهای یاد شده پرهیز شود.

گفتنی است، تعداد زیادی از کلاس‌های ورزشی و فرهنگی و هنری شهرستان به دلیل بارش سنگین برف از سوی مدیران تعطیل اعلام شده است.

شهرستان پردیس با بیش از ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 25 آبان 1398
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 69