En
تاریخ : چهارشنبه 6 آذر 1398
کد 4120

در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پردیس انجام شد: تشریح کلیات طرح جامع کاهش آسیب های اجتماعی شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پردیس با حضور عبدالعظیم رضایی فرماندار، حجت الاسلام توسلی امام جمعه، حسینی رئیس دادگستری و روسای ادارات عضو در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار پردیس در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه شهرستان نیازمند کار فرهنگی بیشتری است گفت: جلسات زیادی برای تهیه طرح کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان با ادارات فرهنگی و ادارات دارای جامعه هدف برگزار شده و برنامه های همه ادارات پس از پایش و الویت بندی و بر اساس نیازهای شهرستان جمع بندی شده است.
 
رضایی صبر، پشتکار، توزیع مناسب امکانات، شناسایی مخاطبان، همگرایی و اطلاع رسانی مناسب را لازمه موفقیت در اجرای طرح های تهیه شده دانست و تصریح کرد: این طرح یک پروسه است که باید دارای پیوستگی باشد و همه ادارات از اقدامات یکدیگر خبر داشته باشند به همین دلیل نیازمند تشکیل کمیته ویژه ای برای اجرایی کردن این برنامه ها هستیم.
 
امام جمعه شهرستان نیز جلولگیری از موازی کاری و پرهیز از بخشی نگری همچنین متمرکز کردن اعتبارات فرهنگی را بسیار مهم دانست و خواستار اهتمام ادارات در اجرا و به روز رسانی برنامه ها شد.
 
در ادامه طرح جامع کاهش آسیب های اجتماعی شهرستان شامل سرفصل هایی از جمله مواد مخدر، زنان سرپرست خانوار، فضای مجازی، ازدواج و خانواده، طلاق و سلامت در سطوح مختلفی مانند مدارس، دانشگاه ها، مراکز جمعیتی و جامعه هدف ادارات حمایتی با 53 عنوان طرح تشریح و حاضران راهکارهای اجرای آن را بررسی کردند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 6 آذر 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 37