En
تاریخ : چهارشنبه 2 بهمن 1398
کد 4282

ویژه انتخابات/هیئت اجرایی انتخابات شهرستان پردیس تشکیل جلسه داد

هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنچمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری در شهرستان پردیس ریاست عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان تشکیل جلسه داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، رضایی در این جلسه بهره‌گیری از ظرفیت‌های هر یک از اعضای هیئت اجرایی برای بهبود بخشیدن به روند امور را ضروری دانست و گفت: با توجه به اینکه زمینه برگزاری انتخاباتی سالم بر عهده فرمانداری و هیئت اجرایی است، به منظور کاهش انتظار مردم در شعبه ها و سهولت دسترسی شهروندان به صندوق های اخذ رای، جانمایی شعبه ها به دقت و در مکان های مناسب انجام شده است.

رضایی تصریح کرد: در هر جلسه و نشست که برگزار می‌شود به اهمیت انتخابات و اثر تک‌تک آرای مردم در تعیین سرنوشت جامعه اشاره می کنیم و انتظار داریم اعضای هیئت اجرایی و مدیران ادارات در کنار پرهیز از هرگونه رفتار شائبه برانگیز، در این موضوعات ورود پیدا کنند تا همه افراد به نقش خود در آینده کشور واقف شوند.

رئیس هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری در شهرستان پردیس روند اجرای اقدامات در شهرستان را منطبق و حتی جلوتر از برنامه زمانبندی مربوطه دانست و از اعضای هیئت اجرایی خواست مشارکت فعال‌تری در اقدامات مربوط به برگزاری انتخابات داشته باشند.

فرماندار پردیس خاطرنشان کرد: ۱۱۷ شعبه در شهرستان برای روز انتخابات مشخص شده که همگی چندین بار توسط گروهی متشکل از اعضای کمیته های زیرمجموعه ستاد مورد بازدید قرار گرفته‌اند و مشکلات موجود برطرف شده و تنها در چند شعبه مشکلاتی نظیر انشعابات وجود دارد که به جد پیگیر رفع مشکلات نیز هستیم.

شایان ذکر است در این جلسه چگونگی مراحل اخذ رای و برخی دیگر از قوانین انتخابات برای حاضران تشریح شد و معاون سیاسی و انتظامی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان اقدامات کمیته های زیرمجموعه ستاد را برشمرد.  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 2 بهمن 1398
  • ساعت 15
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 45