En
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 4332

طرح‌های اقتصادی شهرستان پردیس با حضور معاون استاندار تهران افتتاح شد

محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با حضور در شهرستان پردیس برخی از طرح های حوزه اقتصاد و اشتغال شهرستان را افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، معاون استاندار تهران به همراه عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس و برخی از مسئولین محلی ضمن حضور در مزار شهدای گمنام روستای سعید آباد، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرده و سپس زمین چمن مصنوعی روستای سعید آباد به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک و یک دهم میلیارد تومان، مرکز‌معاینه فنی پردیس واقع در منطقه خرمدشت، کارگاه قالیبافی در روستای کرشت و طرح توسعه دامداری سنگین در روستای طاهر آباد را افتتاح کردند.
 
 فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به اهمیت پروژه هایی که با حضور معاون استاندار تهران افتتاح شد  اظهار داشت: افزایش سرانه ورزشی در روستای سعید آباد با بهره برداری از زمین چمن مصنوعی و همچنین احداث و بهره برداری از مجتمع فرهنگی که امروز کلنگ آن به زمین زده شد می تواند شرایط بهتری را برای زندگی ساکنان این روستا فرآهم کند.
 
نماینده عالی دولت در شهرسان پردیس خاطر نشان کرد: جلوگیری از تردد شهروندان برای اخذ معاینه فنی به شهرهای همجوار با راه اندازی مرکز معاینه فنی، اشتغال نزدیک به 200 نفر از بانوان در کارگاه قالیبافی و افزایش چشمگیر تولید شیر گاو با بهره برداری از طرح توسعه دامداری که اشتغال بیشتری را بع دنبال دارد  نیز از دیگر مزایای پروژه های افتتاح شده امروز بود.

رضایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات انجام گرفته برای احداث آرامستان و راه اندازی بیمارستان های شهرستان، از شهروندان برای تاخیر های به وجود آمده عذرخواهی کرد و گفت: اداره محیط زیست برای تعیین زمین مناسب احداث آرامستان سخت گیری هایی داشت که در حال حاضر زمینی برای این منظور مشخص شده است.
 
فرماندار پردیس وجود مشکلاتی در رابطه با خیرین و دانشگاه علوم پزشکی را موجب کندی کار بازگشایی و راه اندازی بیمارستان های شهرستان دانست و افزود: به  زودی و پس از تامین اعتبار و انجام توافقات نهایی، بیمارستان های شهرستان راه اندازی خواهد شد.
 


 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • ساعت 18
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 18