En
تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1398
کد 4335

حماسه حضور مردم ولایتمدار پردیس در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تهران- ایرنا- جشن چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی در یوم الله ۲۲ بهمن با حضور پر شور مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرهای بومهن و پردیس با اعلام حمایت از نظام و رهبری و اعلام انزجار از دشمنان برگزار شد.

مردم شهرستان پردیس روز سه شنبه با وجود یخ زدگی معابر و سرمای هوا با سر دادن شعارهای" مرگ بر آمریکا"، "حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست" " مرگ بر اسرائیل " در این راهپیمایی حضور پیدا کردند تا بار دیگر با پیر فرزانه انقلاب بیعت کرده و ثابت کنند که وارثان بر حق شهیدان انقلاب اسلامی و پاسدار میراث پدران شهید خود هستند.

زن، مردم، پیر و جوان، خانواده معظم شهدا و جانبازان، دانش آموزان، مدیران و کارکنان ادارات، روحانیون، اصناف، دانش آموزان، معلمان، آتش نشانان، نیروهای هلال احمر و اورژانس، کارگران، ورزشکاران، نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج و اصحاب رسانه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضور داشتند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر پردیس از میدان عدالت به طرف میدان امام و در شهر بومهن مسجد صاحب زمان(عج) تا روبروی شهرداری با حضور شهروندانی که تصاویر سردار سلیمانی و پرچم ایران را در دست داشتند برگزار شد.

فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم شهرستان در راهپیمایی و گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و سردار سلیمانی اظهار داشت: مرم شریف ایران  بیش از ۲ هزار و ۱۸ شهید به انقلاب و نظام تقدیم کردند و همچنان پای آرمان‌های نظام ایستادند و سردار سلیمانی با شهادت خود به نظام اقتدار، عزت و عظمت بخشید.

عبدالعظیم رضایی با بیان اینکه هر لحظه و هر ساعت روزهای مبارزه در بهمن ۵۷ ایام الله بود، خاطر نشان کرد: مردم شریف ایران به دنبال تحقق آرمان‌های امام راحل(ره) بودند و به دعوت او لبیک گفتند.

وی با اشاره به اینکه هرگاه جمهوری اسلامی به پیشرفت و توسعه رسید کارشکنی دشمنان هم بیش از پیش شد، اظهار داشت: در یک دیپلماسی موفق برجام را اجرایی کردیم اما دولت آمریکا تلاش کرد با بد عهدی ملت ایران را به زانو در بیاورد.

فرماندار شهرستان پردیس گفت: آنها به خیال خام خود تصور می‌کردند جمهوری اسلامی به چهل سالگی نمی رسد اما با وجود تحریم های سخت و سنگ اندازی های دشمنان نظام، مردم ولایتمدار که سرمایه ارزشمندی هستند با صبوری پای نظام ایستادند و مقتدارنه و عزتمند در صحنه حضور دارند.

رضایی با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو اظهار داشت: شهرستان پردیس حوزه فرعی انتخابات است و ۱۵۰۰ نفر کاندید انتخابات مجلس هستند.

وی تصریح کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم برگزار شده و توصیه می شود شهروندان با تحقیق و توجه کاندید اصلح را که تبلیغات آنها از پنج شنبه  این هفته شروع و تا پنج شنبه آینده ادامه داردرا انتخاب کنند.

امام جمعه شهرستان پردیس ضمن تبریک ایام الله ۲۲ بهمن و گرامیداشت یاد و خاطره سردار سلیمانی اظهار داشت: مردم ایران با اقتدار چهل ویک سال در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور داشتند تا به جهانیان ثابت کنند که پای انقلاب ایستادند.

حجت الاسلام سید حسین حسینی ادامه داد: بنا بر فرمایش  امام راحل، آمریکا و جیره خواران آنها هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

وی گفت: امسال جای سردار سلیمانی در بین ما خالی است، انقلاب ما با خون سردارها تداوم پیدا کرده و روح این شهید نظاره گر هست، سردار ما به شهادت رسید اما میلیون ها سردار در ایران شکفته شدند و راه سردار را ادامه خواهند داد.

غلامرضا حسنوند، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس ضمن  تبریک ۲۲ بهمن و گرامیداشت یاد سردار سلمیانی اظهار داشت: در راهپیمایی امروز با همکاری سپاه و بسیج و نیروهای  انتظامی امینت را به بهترین شکل در سطح شهرستان به اجرا در آمد و زمینه را برای حضور حداکثری شهروندان در راهپیمایی ۲۲ بهمن با امنیت و آرامش برقرار شد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 بهمن 1398
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 5