En
تاریخ : جمعه 18 بهمن 1398
کد 4340

راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی چهارم را به صورت آمریکا خواهد زد

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس گفت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام سناریوهای شیطان بزرگ بر هم می‌ریزد و مردم ما سیلی چهارم را بر چهره آمریکا می‌زند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس گفت: بنا بر منویات مقام معظم رهبری مردم با حضور پر شور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ یاوه گویی‌های امریکا را خواهند داد.

وی ادامه داد: کسانی که سواد و اطلاعات و قدرت تحلیل دارند در صحنه حضور فعال داشته باشند و ضد انقلاب را به مردم معرفی کنند و هر کس که مانع بصیرت افزایی مردم بشود به انقلاب خیانت کرده است.

امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب گفت: مردم سالاری دینی، اقتدار و امنیت و عزت ملی، تقویت زیر ساخت های کشور، افزایش صادرات غیر نفتی، اهتزار پرچم عزت و اقتدار ملت ایران در منطقه و تاثیر گذاری بر دیگر ملت‌ها را می‌توان از دستاوردهای انقلاب شکوهند ایران اسلامی دانست.

حسینی افزود: ملت ما با روحیه و شجاعت، با غیرت و بصیرت حاج قاسم سلیمانی در مقابل دشمنان خود ایستاده ایم و آنها را به نابودی خواهیم کشاند.

وی ادامه داد: هیچ گزینه‌ای از سوی دشمنان برای ملت ایران ترس آور نیست و آنها بدانند که ملت ما شیشه هستند اگر بشکنند برنده تر خواهند شد.

امام جمعه شهرستان پردیس با تاکید بر اهمیت حضور پر شور مردم در انتخابات اظهار داشت: هر کس که به امنیت و اقتدار ایران علاقه مند است بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری در انتخابات که اساسی ترین مساله نظام و علاج همه مشکلات و زیر ساخت همه پیشرفت ها است شرکت کند.

در پایان نماز جمعه این هفته به مناسبت دهه مبارک فجر میز خدمت مسئولان در محل برگزاری نماز جمعه مستقر شد، فرماندار، معاونان عمرانی و سیاسی فرماندار، شهرداران پردیس و بومهن، بخشدار جاجرود، مدیرعامل شرکت عمران و سایر مسولان ادارات شهرستان پاسخگوی مشکلات مردم بودند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

​​​​​​​
  • نوشته شده
  • در جمعه 18 بهمن 1398
  • ساعت 19
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 2