En
تاریخ : پنجشنبه 17 بهمن 1398
کد 4342

زیرساخت‌های فرهنگی ساکنین پردیس تامین می‌شود

فرماندار پردیس گفت: هزینه های بسیار بالا در زیرساخت ها انجام می‌شود اما باید تردد شهروندان نیز در اولویت قرار بگیرد و در ادامه زیرساخت‌های فرهنگی را هم تامین کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از پردیس، عبدالعظیم رضایی فرماندارشهرستان پردیس در مراسم افتتاح مسکن مهر پردیس، ضمن خیرمقدم به حضار، اظهار کرد: در دهه مبارک فجر اقدامات انجام شده را باید برای نسل جوان بیان کرد زیرا امسال به برکت خون شهدا و علارغم تحریم ها و نادیده گرفتن برجام و به لطف خدا پیشرفت های قابل توجهی در کشور داشتیم.

وی گفت: امسال در تنگناهای شدید اقتصادی پروژ های مختلفی در شهرستان پردیس افتتاح میشود که 14 هزار میلیارد تومان آن شامل 1079 واحد مسکن مهر، فضاهای آموزشی، رفاهی، درمانگاه، مسکن و راهسازی است.

رضایی افزود: 3 هزار میلیارد تومان دیگر نیز در شهرستان پردیس از طریق پروژه های شهرداری ها افتتاح میشود که افتتاح این پروژه ها با لطف خدا، وحدت و همدلی مردم محقق شده که جای تقدیر دارد.

فرماندار پردیس ادامه داد: شهرستان پردیس از سال 72 شکل و اقدامات خوبی در این مدت صورت گرفته و پس از احداث مسکن مهر با تمام مشکلات موجود 82 هزار واحد مسکن ساخته شد.

وی اضافه کرد: زیرساخت های پردیس با توپوگرافی پرهزینه و کار طاقت فرسا انجام شد و به این کار افتخار میکنیم زیرا امروز. مسکن مهر بر نام پردیس غالب شده و با این وصف پردیس را میشناسند.

رضایی تصریح کرد: با تمام مشکلات موجود بعد از تحویل و سکونت مردم مشکلات زیرساختی جزیی هلاوت و شیرینی این سکونت ها را کاهش میدهد.

فرماندار پردیس افزود: هزینه های بسیار بالا در زیرساخت ها انجام میشود اما باید تردد شهروندان نیز در اولویت قرار بگیرد و در ادامه زیرساختهای فرهنگی را هم تامین کرد.

وی ادامه داد: طی 25 سال گذشته نماز جمعه در این منطقه اقامه میشود اما مصلی برای نمازگزاران وجود ندارد و نیاز به احداث این مکان عبادی و سیاسی الزامی است.

فرماندار پردیس اضافه کرد: احدات مترو جز مطالبات اصلی و به حق مردم است و امیدواریم قبل از پایان سال قرارداد آن منعقد شود.

وی تصریح کرد: ساکنین بسیاری در شهرستان پردیس مستاجر و فاقد مسکن هستند و درخواست کردیم تا در طرح اقدام ملی خبرنگاران، خانواده محترم شهدا و کارمندان این منطقه دیگر مستاجر نباشند.

رضایی افزود: احداث فرهنگسرا و سرای محله در شهرهای جدید به خصوص پردیس به شدت نیاز است و در برنامه های فرهنگی مسائل پیشگیری از آسیب های اجتماعی حائز اهمیت است.

فرماندار پردیس تاکید کرد: به نسبت پیشرفت کار مسکن موضوعات فرهنگی نیز باید در اولویت قرار بگیرد و برای هر زون فاز 11 سرای محله ساخته شود تا کانونی برای حضور مردم باشد تا در آینده شاهد مشکلات و آسیب های اجتماعی نباشیم.

انتهای پیام/67016/پ/ث40

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 17 بهمن 1398
  • ساعت 19
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 5