En
تاریخ : چهارشنبه 16 بهمن 1398
کد 4344

وزیر راه و شهرسازی: پروژه مسکن مهر پردیس طبق زمانبندی اعلام شده به پایان می‌رسد

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برگزاری جشن اختتامیه مسکن مهر اصفهان در آینده نزدیک گفت: در استان تهران نیز طبق زمانبندی اعلام شده این پروژه به اتمام می‎‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پردیس، محمد سلامی عصر امروز در آئین افتتاح مسکن مهر فاز 11 شهرستان پردیس ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظپهار داشت: هر آنچه در این سال‌ها به دست آوردیم مرهون رهنمودهای امام راحل و شهدا بوده است.

وی سپس با بیان اینکه خانه‌دار کردن افراد جزو اعمال صالح محسوب می‌شود بیان کرد: اینکه افراد زیر سقف مسکن خودشان بروند بسیار لذت‌بخش است و ما هم تکلیف قانونی داریم تا کمک کنیم و اقدامات مؤثر در این زمینه را بکار بگیریم تا دغدغه‌های خانه‌دار شدن مردم را از بین ببریم.

وزیر راه و شهرسازی افزود: اگرچه سخت و باورنکردنی بود اما در این شرایط دشوار اقتصادی توانستیم چرخ حرکت مسکن را به حرکت درآوریم که به لطف الهی، همکاری مردم و تلاش همکاران و شرکت‌ها در بخش‌های مختلف فعالیت ارزنده‌ای انجام شد.

اسلامی تصریح کرد: ما تعهد کردیم که در این دو سال یعنی 98 و 99 ، 500 هزار واحد مسکن مهر به استثنای واحدهایی که خارج از کنترل ماست و دارای پرونده قضایی هستند را تکمیل و تحویل متقاضیان دهیم.

وی ادامه داد: امروز جشن اختتامیه مسکن مهر سیستان و بلوچستان برگزار شد و یکی پس از دیگری مسکن مهر تمام می‌شود و جشن اختتامیه مسکن مهر استان اصفهان نیز به زودی برگزار می‌شود و امید است در استان تهران به ویژه در پردیس که پایتخت مرکزی مسکن مهر کشور است طبق زمانبندی اعلام شده این پروژه به اتمام برسد.

وزیر راه و شهرسازی در پایان خاطرنشان کرد: برای اتمام پروژه نیاز به مشارکت و همکاری داریم تا در شهر‌هایی که مسکن‌هایی به صورت انبوه ایجاد می‌شود همه زیربناها و روبناهای موردنیاز مردم با بهترین کیفیت فراهم شود و این قول ما و تکلیفی که شرکت عمران پردیس برعهده دارد.

انتهای پیام/ 220/ ت

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 16 بهمن 1398
  • ساعت 19
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 2