En
تاریخ : يکشنبه 4 اسفند 1398
کد 4400

قدردانی فرماندار پردیس از حضور مردم در انتخابات دوم اسفند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس با صدور پیامی از حضور ‌مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری قدردانی کرد‌.
متن پیام فرماندار بدین شرح است:

خداوند متعال را شاکرم که مردم فهیم و آگاه شهرستان پردیس همگام با دیگر نقاط کشور بار دیگر به صحنه آمدند ‌و پس از خلق حماسه های به یادماندنی در مراسم تشییع پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی و راهپیمایی ۲۲ بهمن، این بار نیز برگ زرین و‌ پر افتخاری در تاریخ این مرز و بوم ‌به یادگار گذاشتند.

حضور مردم پای صندوق های رای بار دیگر به جهانیان ثابت کرد انقلاب ایران مردمی بوده و‌ مردم سالاری دینی همچنان تعیین کننده سرنوشت کشور خواهد بود و‌ ملت ایران به هیچ قدرت بیگانه ای اجازه دخالت در امورات را نمی دهند.

روی دیگر این حضور، اعتماد مردم به کارگزاران خود برای برگزاری انتخابات سالم و‌ دقیق را نشان می دهد و همانا حضور مردم به تلاش برگزار کنندگان انتخابات معنا بخشید و وجود همدلی در کشور را به نمایش گذاشت.

اینجانب به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان و رئیس هیات اجرایی انتخابات شهرستان پردیس از همه آحاد مردم، مجریان، ناظران، بازرسان، نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی قدردانی کرده و از خداوند متعال توفیق روز افزون‌ مردم ایران اسلامی را خواستارم.

عبدالعظیم رضایی 
فرماندار شهرستان پردیس 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 4 اسفند 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 40