En
تاریخ : دوشنبه 5 اسفند 1398
کد 4405

تشکیل جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان پردیس

جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان پردیس تشکیل جلسه داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان پردیس به منظور هماهنگی برای انجام اقدامات پیشگیرانه در مقابله با بیماری کرونا به ریاست فرماندار شهرستان پردیس صبح امروز برگزار شد.

 عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در این جلسه، تشکیل کمیته ویژه ای برای رصد و‌ پایش وضعیت شهرستان را الزامی دانست و‌ گفت: بحث سلامت جسمی و روانی جامعه بسیار مهم است و باید فعالیت ما به صورت کاملا شفاف و سریع انجام بپذیرد به ویژه اطلاع رسانی ها و شهروندان نیز باید اخبار مربوط به این موضوع را تنها از مراجع رسمی پیگیری کنند.

 فرماندار پردیس به مطالب عنوان شده توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اشاره کرد و گفت: ضد عفونی اماکن پرتردد، رعایت بهداشت فردی و شستشوی مرتب دست ها از  بهترین راهکارهای پیشگیری از ویروس کرونا است و همه باید این موارد را رعایت کنند.

در این جلسه مقرر شد شهرداری ها، آموزش و پرورش و مدیران اماکن تجاری نسبت به ضد عفونی و پاکسازی مداوم وسایل نقلیه، مدارس و اماکن پرتردد اقدام کنند، همچنین ضمن اعمال ممنوعیت عرضه قلیان و مدیریت کامل بر اماکن ورزشی، هرگونه تعطیلی مدارس یا دیگر اماکن تنها با تصمیم شورای تامین و اعلام رسمی انجام شود.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 5 اسفند 1398
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 40