En
تاریخ : سه شنبه 6 اسفند 1398
کد 4406

با توجه به ورود سامانه بارشی انجام گرفت:

آماده باش تمام واحد های ستاد مدیریت بحران شهرستان پردیس

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه بازدید از معابر شهر پردیس با اشاره به ورود سامانه بارشی در شهرستان، از اعلام آماده باش تمام واحدهای ستاد مدیریت بحران شهرستان و لغو‌مرخصی مسئولان مرتبط خبر داد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس،  رضایی وضعیت معابر شهر پردیس و بومهن را مناسب ارزیابی کرد و‌گفت: به دلیل وجود شیب طبیعی در پردیس و‌ بومهن، آب های سطحی به سمت نقاط پایین تر حرکت می کنند که در برخی معابر مشکلاتی به وجود آورده است.

وی‌ ایجاد کانالی برای هدایت آبهای سطحی در محدوده پل سیاهرود بومهن را در هدایت آبهای جاری شده از سمت شمال شهر به رودخانه سیاهرود موثر دانست و افزود: در پردیس نیز با ساماندهی مسیل آب انجیرک، هدایت روان آبها با مدیریت بهتری انجام می شود.

فرماندار پردیس با بیان اینکه ماشین آلات و‌ نیروی انسانی مدیریت بحران در شهرداری ها، شرکت عمران شهر پردیس و دهیاری ها از شب گذشته به حال آماده باش کامل درآمده اند، از شهروندان خواست نسبت به اطلاع رسانی نقاط دارای مشکل به ستاد مدیریت بحران شهرستان به ویژه در  روستاها اقدام کنند و از هرگونه اسکان و توقف در مسیر رودخانه ها و مسیل ها بپرهیزند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 اسفند 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 30