En
تاریخ : چهارشنبه 14 اسفند 1398
کد 4421

فرماندار پردیس: وضعیت بهداشتی نانوایی‌ها به دقت رصد می‌شود

به منظور رعایت بهداشت و تأمین سلامت شهروندان پردیسی، وضعیت نانوایی های این شهرستان به دقت رصد می شود.

به گزارش ایلنا، عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در جلسه کارگروه آرد و ‌نان شهرستان که صبح امروز برگزار شد، افزایش نظارت بر واحدهای نانوایی در شهرستان را یک الزام دانست.

رضایی با اشاره به اینکه نان یکی از اقلام پر اهمیت و پر مصرف در سبد غذایی خانوار ها است و باید بهداشت کامل در تمام چرخه تولید آن رعایت شود گفت: کارشناسان فرمانداری بر اساس نیاز احساس شده، از چندی پیش و به طور نا محسوس بازدید از نانوایی ها را انجام می دهند و‌ بازدیدهای محسوس نیز باید با شدت و‌دقت بیشتری انجام گیرد تا در بحث سلامت نان اطمینان خاطر وجود داشته باشد.

فرماندار پردیس خاطرنشان کرد: هرچند در فرایند تولید نان دقت و بهداشت کامل رعایت شود اما زمانی که افراد نان را خریداری می کنند اگر شرایط صحیح حمل و نگهداشت این محصول را رعایت نکنند احتمال بروز خطر وجود خواهد داشت از اینرو از همه شهروندان می‌خواهیم دقت لازم را به کار بگیرند و همچنین در صورتی که هرگونه عدم رعایت موارد بهداشتی و تعزیراتی را مشاهده کردند، به سرعت موارد را به متولیان اطلاع دهند.

 وی افزود: باید بازرسان اتاق اصناف، شبکه بهداشت و درمان و تعزیرات حکومتی به طورکامل توجیح شوند که به گزارشهای مردمی در اسرع وقت رسیدگی کنند زیرا سلامت مردم الویت اول مجموعه مدیریت شهرستان است.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 14 اسفند 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 8