En
تاریخ : سه شنبه 13 اسفند 1398
کد 4426

استعفای شهردار بومهن پس از ٢٨ ماه

سعید علی بخشی شهردار بومهن پس از ٢٨ ماه با انتشار پیامی از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از پردیس، شهردار بومهن در متن استعفای خود با اشاره به اختلاف میان شهرداری و شورا، تأکید کرد: همدلی و همفکری میان شورا و مدیریت شهری می‌تواند شهر بومهن را به جایگاه واقعی خود برساند و به این منظور استعفای خود را از مسؤولیت شهری به اعضای شورای شهر بومهن اعلام می‌کنم.

متن استعفای شهردار بومهن بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اعضای محترم شورای اسلامی شهر بومهن
با سلام
دوستان عزیز، در مدت ۲۸ ماه قبل مسؤولیتی را بردوشم گذاشتید؛ تا بعنوان یک خدمتگزار به مردمی که امید بسته بودند و بر این باور بودند؛ که بومهن میزبان سرریز مشکلات پایتخت شده و خواهان هویتی تازه و مستقل برای شهر بودند به میدان بیایم.
تلاش داشتم؛ با ظرفیت و استعداد موجود مدیریت شهری و با کمک شهروندان مشکلات شهر را کم کنم؛ اما در این مسیر موانعی خارج از اراده من و همکارانم رخ داد که ادامه کار را با آرمانی که در سر داشتم دست نیافتنی خواهد کرد.

در این اوضاع و احوال اختلاف میان شهرداری و شورا؛ مهم حفظ جایگاه قانونی شورا به ویژه زنده نگه داشتن امید در دل مردم فهیم بومهن می‌باشد.

تردیدی ندارم، همدلی و همفکری میان شورا و مدیریت شهری می‌تواند شهر بومهن را به جایگاه واقعی خود برساند.

به این منظور استعفای خود را از مسؤولیت شهری به اعضاء محترم شورای شهر بومهن اعلام می‌کنم.

در پایان تشکر و قدردانی از همکاران محترم خود در شهرداری بومهن؛ که به رغم سختی کار در فضای ملتهب؛ لحظه‌ای در خدمتگزاری صادقانه به شهروندان دریغ نکرده‌اند و همچنین مردم قدرشناس شهر بومهن را دارم همچنین از فرماندار محترم و معزز شهرستان پردیس و اعضای محترم شورای تأمین و کلیه مدیران محترم شهرستان پردیس و امام جمعه محترم تقدیر و تشکر را دارم باشد و چنانچه قصوری داشتم مرا عفو نمایند.
برای شما عزیزان نیز بهروزی و سعادت را آرزومندم.

انتهای پیام/۶۷۰۱۶/د/س

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 اسفند 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 44