En
تاریخ : شنبه 24 اسفند 1398
کد 4466

التیماتوم فرماندار پردیس به آرایشگاه ها/ اصناف شهرستان از ۸ صبح تا ۱۶ اجازه فعالیت دارند

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس صبح امروز و پس از جلسه شورای معاونان فرمانداری، از تصمیمات جدیدی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، رضایی با بیان اینکه مشاهده شده در برخی از پمپ بنزین ها، شهروندان شخصا بنزین می زنند گفت: به همه جایگاه داران تاکید میکنیم که متصدیان هر نازل وظیفه دارند برای مراجعان بنزین بزنند تا ارتباط شهروندان با نازل ها قطع شود.

 وی تصریح کرد: جایگاه داران باید با اضافه کردن متصدیان در هر شیفت کاری، وظیفه عرضه بنزین برای مراجعان را انجام دهند و‌ با شبکه بهداشت و درمان نیز برای تامین دستکش مورد نیاز جایگاه داران هماهنگی هایی انجام شده است.

فرماندار پردیس در ادامه از ادامه فعالیت  آرایشگاه های زنانه و مردانه در شهرستان سخن گفت و افزود: مجددا اعلام میکنیم که همه آرایشگاه داران باید فعالیت خود را متوقف کنند تا سلامت شهروندان به مخاطره نیوفتد و بازرسان مربوطه نیز با دقت بر انجام این امر نظارت خواهند 
کرد.

رضایی در پایان ساعات کاری اصناف شهرستان را از ۸ صبح لغایت ۱۶ ذکر کرد و گفت: این اقدام به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و همچنین وحدت رویه با شهرستان همجوار است تا از ورود شهروندان شهرهای مجاور به شهرستان برای خرید و ایجاد مراکز تجمع جمعیتی جلوگیری شود.
  • نوشته شده
  • در شنبه 24 اسفند 1398
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 27