En
تاریخ : پنجشنبه 7 فروردين 1399
کد 4475

فرماندار پردیس: اصناف غیر ضرور در شهرستان همچنان تعطیل خواهند بود

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در حاشیه بازدید میدانی خود از سطح شهرستان، با قدردانی از همکاری کسبه و اصناف در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، از ادامه تعطیلی اصناف غیر ضرور بر اساس دستور رئیس جمهور تا ۱۵ فروردین خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، رضایی افزود: در کمیته پیشگیری و مقابله با کرونا تصمیم گرفته شد که اصناف غیر ضرور  موقتا تعطیل شوند و دستور رئیس جمهور نیز اهتمام ما را دراجرای این طرح بیشتر کرد و با توجه به اینکه مردم نباید در  مضیغه قرار گیرند، خدمات ضروری با کیفیت و کمیت بیشتری ارائه می شود و سایر صنوف و مراکز خدماتی با همکاری خوب اصناف تعطیل شدند.

وی تصریح کرد: امیدواریم با توجه همگانی به توصیه های مسئولان بهداشت و درمان و همکاری مردم و کسبه، شاهد شکست زنجیره انتقال و ریشه کنی قطعی ویروس کرونا باشیم تا فعالیت ها با جدیت و اطمینان خاطر دوباره شروع شود. 

 فرماندار پردیس خاطر نشان کرد:  تمام فعالیت های پیشگیرانه ای که از قبل شروع شده مانند ضد عفونی مراکز عمومی و شست و شوی معابر  توسط شهرداری ها استمرار دارد و تمام دستگاهها ی اجرایی برنامه های خود را با محوریت مبارزه با ویروس پی گیری می کنند.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 7 فروردين 1399
  • ساعت 20
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 43