En
تاریخ : جمعه 8 فروردين 1399
کد 4477

۱۷ هزار لیتر اسید و مواد ضدعفونی‌ در پردیس کشف شد

تهران - ایرنا - رییس تعزیرات حکومتی شرق استان تهران گفت: در یک کارگاه غیر مجاز در ناحیه صنعتی کمرد ۱۷ هزار و ۵۰۰ لیتر اسید و مواد ضد عفونی کشف شد.

بهمن حسن بیگی روز جمعه در حاشیه گشت مشترک تعزیرات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:  در پی گزارش نیروی انتظامی در این انبار متروکه تولیدی غیر مجاز ۱۱ هزار لیتر اسید و ۶ هزار و ۵۰۰ لیتر مواد ضد عفونی کننده کشف شد.

وی ادامه داد: برچسب‌های تقلبی یکی از برندهای معروف مواد شوینده، مهرهای غیرمجاز و فاکتورهای فروش با هدف اغفال خریداران توسط بازرسان در این کارگاه تولیدی غیر مجاز کشف و ضبط شد.

رئیس تعزیرات شرق استان تهران گفت: این گشت مشترک تعزیرات حکومتی با حضور دستگاه‌های نظارتی، فرمانداری، شبکه بهداشت‌ و درمان، اتاق اصناف، دامپزشکی و نیروی انتظامی برگزارشد.

حسن بیگی با اشاره به شرایط تولید و بسته بندی غیر بهداشتی مواد ضد عفونی کننده و شوینده، خاطر نشان کرد: مقدار زیادی مواد ضد عفونی‌کننده،اسید، الکل و مایع صابون در این کارگاه احتکار شده بودو در این محل تولید و به بازر عرضه می شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: یکی از کارگران خارجی که به طور غیرقانونی و غیر مجاز در این کارگاه مشغول به کار بود در زمان ورود بازرسان متواری شد.

رئیس تعزیرات شرق استان تهران ادامه داد: در این گشت بازرسی مقرر شد، انبار تا اصلاع ثانوی و حضور مالک پلمپ و دستور توقیف تمامی مواد صادر خواهد شد.

حسن بیگی عنوان کرد: اسیدهای بسیار قوی و خطرناک پایه اصلی تولیدات این کارگاه غیر مجاز بودند و فراوانی ظروف پلاستیکی خالی در این کارگاه نشان از حجم بالای کار و فعالیت بلند مدت و توزیع گسترده تولیدات غیر مجاز متخلفین دارد.

وی با تاکید بر برخورد قانونی با متخلفین اظهار داشت:  دستور بررسی اسناد، مدارک و فاکتورهای موجود صادر شده است.

رئیس تعزیرات شرق استان تهران ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده کارگاه‌های غیر مجاز با شماره ۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی و یا سامانه ۱۴۲ صنعت،معدن و تجارت استان تهران تماس گرفته و ما را در جریان تخلفات قرار بدهند تا در اسرع وقت و با حضور گشت های مشترک به تخلفات رسیدگی و برخورد قانونی اعمال شود.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

  • نوشته شده
  • در جمعه 8 فروردين 1399
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 10