En
تاریخ : يکشنبه 3 فروردين 1399
کد 4484

پویش مهربانی در پردیس؛ مالک ۷۰ واحد تجاری در پردیس اجاره‌بهای واحدهای خود را بخشید

پویش بخشودگی اجاره‌بها این روزها که با استقبال بسیاری از خیرین روبه‌رو شده است، روز‌به روز جلوه‌های بیشتری از زیبایی‌های انسانی و مهربانی را نمایان می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پردیس، یکی از مهّم‌ترین بخش‌هایی که با شیوع ویروس کرونا در کشور با آسیب‌ها و چالش‌های بسیاری روبه‌رو گشت، صاحبان کسب و کار، تولیدی‌ها و واحدهای صنفی بودند که بسیاری از آن‌ها را در آستانه سال نو بدون پشتوانه مالی به حال خود رها کرده بود؛ از این‌رو بسیاری از خیرین و مالکان به‌ویژه واحدهای تجاری با درک رکود بازار در شرایط شیوع ویروس کرونا با بخشش اجاره‌بهای واحدهای خود پا به میدان گذاشتند تا اندکی از فشارهای مالی کاسبان را تسکین بخشند.

در شهرستان پردیس مالک 2 دانگ از 70 واحد تجاری در اقدامی جهادی، اجاره‌بهای اسفندماه خود را به مستأجرانش بخشید، اما اقدام این نیکوکار به اینجا ختم نشد و به مدّت 2 روز ماسک رایگان و یک روز الکل ضدعفونی کننده نیز در بین شهروندان توزیع کرد و با این اقدام خود چراغ شب عید بسیاری از کسبه و فروشندگان را با مهربانی خود روشن کرد به گونه‌ای که هیچ واژه‌ای نمی‌تواند وسعت این مهربانی را به تصویر بکشد.

یکی از کسبه‌های این مرکز خرید در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در این باره اظهار داشت: مالک این پاساژ هیچ وظیفه‌ای در برابر کسبه ندارد اما با درک شرایط کسادی و کم‌رونقی بازار محبت کرده و اجاره‌بهای 70 واحد تجاری خود را بخشیدند.

یکی دیگر از کسبه این مرکز خرید با تأکید بر کسادی بازار شب عید تصریح کرد: به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، بازار در یک ماه گذشته بی‌رونق بود که خوشبختانه با این اقدام آقای دست‌افشار اندکی از نگرانی‌های ما بابت پرداخت اجاره کم شده است.

وی ادامه داد: بخشیدن اجاره اسفندماه کسبه این مرکز خرید، یک اقدام خودجوش توسط مالک این واحدها بود که براساس لطف و درک شرایط بازار توسط ایشان انجام شد که ما نتوانستیم به آنچه که برای بازار شب عید هدفگذاری کرده‌ بودیم برسیم.

مالک این واحد تجاری که با اقدام نیکوکارانه خود بار سنگینی را از دوش مستأجران خود برداشته بود، با بیان اینکه بخشودگی یک ماه اجاره‌بهای واحدهای تجاری خود به مستأجران، عیدانه من به کسبه است اظهار داشت: به همه مالکان مراکز خرید و مؤجران توصیه می‌کنم در این شرایط خاص همه در کنار هم باشیم که بدون تردید کمک به مستأجران و بخشودن اندکی از اجاره‌بهای واحدها بهترین کمک در شرایط فعلی اقتصاد کشور محسوب می‌شود.

وی افزود: با شرایط کنونی کشور هیچ کس نباید عقب‌نشینی کند و هر کسی کمکی می‌توان انجام دهد باید وارد میدان شود و سایر موجران و صاحبان املاک در حد بضاعت خود به کسبه کمک کنند تا این شرایط بحرانی، هرچه سریع‌تر سپری شود.

 

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 فروردين 1399
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 8