En
تاریخ : چهارشنبه 1 مرداد 1399
کد 4972

۸ تالار و سالن ورزشی در شهرستان پردیس پلمب شد

فرماندار شهرستان پردیس گفت: ۶ تالار پذیرایی و ۲ سالن ورزشی که علی‌رغم صدور اطلاعیه‌های مدیریت مقابله با بیماری کرونا اقدام به فعالیت غیرمجاز کرده بودند توسط تیم بازرسی فرمانداری پلمب شد.

عبدالعظیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پردیس، اظهار داشت: رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در اصناف خط قرمز ما است. با صنوفی که سلامت جامعه و مردم را به خطر بیندازد برخورد قانونی خواهیم داشت.

فرماندار شهرستان پردیس بیان داشت: تالار‌ها، رستوران‌ها و ورزشگاه‌ها جزو اصناف پرخطر در شرایط کرونا هستند و تجمعات اجتماعی‌، اقتصادی و کاری در سطح شهرستان ممنوع است‌.

وی افزود: شهرستان پردیس در راستای مصوبات ستاد ملی کرونا و تصمیمات استانی پیشگام بوده و وضعیت مطلوب و سفید شهرستان پردیس‌، حاصل همدلی مسئولان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم شهرستان بوده است.

رضایی تصریح کرد: تیم بازرسی فرمانداری و نمایندگان شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف و پلیس در سطح شهرستان به صورت شبانه روزی در حال رصد‌کردن هستند و با هر واحد مختلف برخورد قانونی خواهند داشت.

فرماندار شهرستان پردیس در برخورد با واحد‌های صنفی متخلف  خاطرنشان کرد: با تعامل و حمایت دادستان برای واحد‌های صنفی پلمب شده تشکیل پرونده داده و مراحل قانونی و قضایی را طی خواهند کرد.

انتهای پیام/ ز

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 1 مرداد 1399
  • ساعت 11
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 3