En
تاریخ : شنبه 5 مهر 1399
کد 5241

معاون فرماندار پردیس: اجرای طرح‌های عمرانی موجب نگرانی اهالی روستاها نشود

جلسه بررسی مشکلات میان روستای کمرد و پیمانکاران فعال در حوزه مسکن مهر شرکت عمران شهر پردیس به ریاست توکل لطفی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور ملیحه باقری معاون عمرانی فرماندار برگزارشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، لطفی در ابتدای این جلسه، دوام هر جامعه ای را به قانون و مقررات حاکم بر آن وابسته دانست و گفت: جامعه کم توجه به مقررات، در اداره خود ناکام مانده و از هم گسیختگی امور و در هم ریختگی اوضاع در آن به وجود می‌آید.
 
وی افزود: حقوق شهروندی تک تک مردم باید رعایت شود و برنامه‌های دولت نیز که بر اساس منافع مردم طراحی شده است باید در اجرا به گونه‌ای رقم بخورد که موجب نگرانی اهالی روستاها و مناطق نشود.
 
ملیحه باقری معاون عمرانی فرماندار نیز در ادامه با اشاره به ضرورت برنامه ریزی و هدف گذاری در اجرای پروژه‌ها گفت: باید قبل از شروع هر طرح و پروژه ای، دورنما، اهداف و همه مسائل پیرامون آن بررسی و پس از مطالعات زیرساختی و امکان سنجی، عملیات آن آغاز شود.
 
وی تصریح کرد: برخی از پروژه ها باید با توجه به اهمیت و ضرورت موجود در آن به سرعت اجرایی شود که مجریان می توانند در این موارد با استفاده از خرد جمعی بهترین راه حل را برای برطرف سازی مشکلات یا جلوگیری از بروز هر گونه ناهماهنگی به کار گیرند.
 
در ادامه اعضای شورای اسلامی روستای کمرد و دهیار این روستا و نمایندگان شرکت عمران شهر پردیس و رئیس اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان به بیان توضیحات خود پرداختند و در پایان مقرر شد؛ به منظور بررسی و رفع موارد اختلافی، از انجام هرگونه فعالیت عمرانی در محدوده مورد نظر تا اطلاع ثانوی خودداری شود، همچنین ضمن انجام بازدید با حضور نمایندگان فرمانداری، شرکت عمران شهر پردیس، اداره ثبت اسناد و املاک و دهیاری و شورای اسلامی روستا از محل مورد نظر، مشکلات و معضلات، شناسایی و راهکارهای عملی و اجرایی آن ارائه گردد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 5 مهر 1399
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 26