En
تاریخ : دوشنبه 7 مهر 1399
کد 5245

تجلیل فرماندار شهرستان پردیس از آتش نشانان شهر بومهن به مناسبت هفتم مهر

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس به مناسبت هفتم مهر ماه روز ملی ایمنی و آتش نشانی، از آتش نشانان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بومهن تجلیل کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری پردیس، این آیین به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر بومهن در محل ایستگاه شماره ۱ آتش نشانی شهرداری بومهن و با حضور عبدالعظیم رضایی فرماندار، حجت‌الاسلام‌ حسینی امام جمعه شهرستان، ملیحه باقری معاون عمرانی فرماندار، موسوی شهردار، زاهدی رئیس و اعضای شورای اسلامی بومهن و پرسنل آتش نشانی شهرداری بومهن برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، شهردار بومهن ضمن گرامیداشت روز ملی ایمنی و آتش نشانی، گزارش فعالیت های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری را طی یک سال گذشته ارائه کرد و از برنامه ریزی برای ارتقای سطح مهارت و توانمندی پرسنل و تهیه تجهیزات به روز تر برای آتش نشانی سخن گفت.

موسوی تصریح کرد: در تلاشیم با برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت و نظارت بر امور فنی و عمرانی، تاب آوری شهری بومهن را در مواجهه با بحران ها افزایش داده و شهروندانمان را توانمند کنیم.

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس نیز یاد و خاطره شهدای آتش نشان را که برای حفاظت از جان و سلامت مردم و سرمایه های اجتماعی و ملی جان خود را فدا کردند، افزود: در هر مقطعی و با توجه به شرایط کشور، سربازانی هستند که برای دفاع از جامعه وارد عمل می شوند و در این برهه زمانی، مدافعان سلامت تمام قد برای دفاع از سلامت مردم ایستاده اند.

وی ادامه داد: خانواده آتش نشانان نیز ایثار زیادی می کنند و اگر محیط جامعه ایمن باشد و الزامات مربوط به ایمنی در شهر رعایت شود، خانواده این عزیزان نیز با خاطری آسوده تر حامی آتش نشانان خواهند بود، از این رو باید برای آموزش عمومی و ایمن سازی جامعه سرمایه گذاری کرد، زیرا توانمند سازی شهروندان، موجب بروز کمترین هزینه و مشکل برای شهر و شهرستان در مواقع بحرانی خواهد شد.

در ادامه رئیس واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بومهن نیز به ارائه گزارش و بیان برخی مشکلات موجود پرداخت و پس از سخنان امام جمعه شهرستان، با اهدای لوح تقدیر، شاخه گل و هدایایی از آتش نشانان تجلیل شد. 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 مهر 1399
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 19