En
تاریخ : پنجشنبه 30 بهمن 1399
کد 5630

معاون فرماندار پردیس: ارتقای شاخص های بهداشتی با تعامل و همکاری بین بخشی امکان پذیر است

توکل لطفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار پردیس در جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان، سلامت مردم را مهمترین موضوع کاری کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، لطفی افزود: ارتقای شاخص های بهداشتی که لازمه تامین سلامت و امنیت غذایی شهروندان است تنها با تعامل و همکاری بین بخشی امکان پذیر است و شبکه بهداشت و درمان به عنوان دبیر جلسه و متولی اصلی کار باید پیشنهادات و طرح های خود را برای تحقق این موضوع ارائه کند.
 
معاون فرماندار پردیس خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید برای ارتقای سلامت و تامین امنیت غذایی مردم علیرغم تهدیدات موجود اقدامات موثری صورت گرفته و توفیقات خوبی کسب شده است و در شهرستان نیز باید با پیاده سازی و بومی کردن طرح های کشوری در همین مسیر قدم برداشت.
 
لطفی همچنین به گزارش اقدامات مربوط به پیشگیری از بیماری کرونا نیز اشاره کرد و گفت: موج چهارم بیماری کرونا می تواند بسیار خطرناک باشد زیرا ترددها در ماه پایانی سال افزایش یافته و تجمعات نیز بیشتر می شود بنابراین لازم است حساس بودن موضوع به مردم یادآوری شود تا همچنان رعایت شیوه نامه های بهداشتی با دقت بیشتری به اجرا در آید و نظارت ها هم بر اماکن عمومی با افزایش و سخت گیری بیشتری انجام پذیرد.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 30 بهمن 1399
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 27