En
تاریخ : شنبه 21 فروردين 1400
کد 5736

ممنوعیت فعالیت اصناف شهرستان پردیس بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا

با ابلاغ دستورالعمل های جدید ستاد ملی مقابله با کرونا، فعالیت همه رسته های شغلی به جز گروه یک به مدت ۱۰ روز در شهرستان ممنوع اعلام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس و رئیس کمیته مقابله با کرونا در شهرستان با بیان مطلب فوق افزود: وضعیت شهرستان از هفته پیش قرمز شد که فعالیت همه رسته های شغلی غیر از گروه یک ممنوع اعلام شد اما با توجه به همکاری صنوف در اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا و به منظور حمایت از اصناف قانون مدار، مقرر شد با اخذ تعهدی مبنی بر رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی و محدودیت در ساعت فعالیت، اصناف بتوانند به کار خود ادامه دهند. 

رضایی تصریح کرد: با ابلاغ دستورالعمل های جدید ستاد مقابله با کرونا و اعمال محدودیت های سراسری، این محدودیت ها مجددا به صورت کامل در شهرستان به اجرا در آمده و از صبح امروز شنبه، فعالیت گروه های شغلی ۲، ۳ و ۴ ممنوع خواهد بود. 

فرماندار پردیس همچنین با اشاره به انجام مستمر گشت های کمیته مقابله با کرونا برای بررسی وضعیت شهرستان خاطرنشان کرد: امیدواریم با اعمال محدودیت های جدید و همکاری همه شهروندان و صاحبان اصناف بتوان زودتر از پایان مهلت ممنوعیت ها، شرایط شهرستان را به وضعیت عادی برگرداند.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 فروردين 1400
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 65