En
تاریخ : دوشنبه 3 خرداد 1400
کد 5815

پیام فرماندار پردیس به مناسبت سوم خرداد

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در پیامی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را به همه جان برکفان دوران هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، جانبازان، خانواده های معظم شهدا و همه ملت ایران به ویژه مردم شریف شهرستان پردیس تبریک گفت.

متن پیام فرماندار بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم           


سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر در عملیات پیروزمندانه بیت المقدس، نمادی غرورانگیز و به یادماندنی از مقاومت، ایثار و پیروزی ملت همیشه در صحنه ایران در دفاع از مرز و بوم و کیان ایران اسلامی است.

سوم خردادماه سال ۶۱ یکی از مهمترین نقاط عطف تاریخ جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس است که توانست بزرگترین حادثه تاریخ معاصر کشور را رقم بزند و صدام و رژیم بعثی عراق را که از سوی ابرقدرتهای جهان حمایت می شد از پای در آورد و خرمشهر آزاد شد.
آزادی خرمشهر نمادی از وحدت و همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه های دفاع از تمامیت ارضی کشور بود. بی شک باورها و نگرشهای اصیل دفاع از حریم ارزشهای ناب این انقلاب را می توان تا ابد برای تمامی آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان تفسیر کرد.


اینجانب سوم خردادماه و سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر را به خانواده های معظم شهدا، رزمندگان، آزادگان، جانبازان دوران دفاع مقدس و همه ملت فهیم و مقتدر ایران اسلامی و به ویژه مردم همیشه در صحنه شهرستان پردیس تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همگان توفیق روز افزون، عزت و سربلندی از خداوند بزرگ مسئلت دارم.
 
   عبدالعظیم رضایی
فرماندار شهرستان پردیس
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 خرداد 1400
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 12