En
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 5830

برگزاری جلسه هیات بازرسی انتخابات شهرستان پردیس

جلسه هیئت بازرسی انتخابات شهرستان پردیس به ریاست سید مهدی حسین نژاد معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی فرماندار و رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان برگزار شد.
به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان پردیس، این جلسه با حضور معاونان، مسئول دبیرخانه و سربازرسان هیئت بازرسی شهرستان و در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار و معاون فرماندار پردیس با تاکید بر لزوم افزایش حساسیت و دقت بازرسان در اجرای موارد قانونی، بر اشراف بازرسان و سربازرسان بر شرح وظایف خود، اعضای شعب و نمایندگان کاندیداها، همچنین موارد قانونی مربوط به انتخابات تاکید کرد.

حسین‌نژاد خاطرنشان کرد: ۱۳۵ بازرس و ۱۰ سربازرس وظیفه نظارت بر روند اجرای انتخابات در شهرستان را بر عهده دارند و برنامه های آموزشی تدارک دیده شده می تواند در آشنایی هرچه بیشتر این افراد با نحوه فعالیت خود موثر باشد، زیرا بازرسان نیز مانند همه عوامل درگیر انتخابات، تلاش دارند انتخاباتی سالم و به دور از حاشیه در شهرستان برگزار شود.

در ادامه این جلسه و پس از بیان نظرات حاضرین مقرر شد برای هر شعبه یک بازرس مشخص شده و محل، اعضای شعبه و دیگر جزییات مورد نیاز همزمان با برگزاری دوره های آموزشی به بازرسان اعلام شود، همچنین ۱۴ بازرس نیز به عنوان ذخیره در نظر گرفته شده تا در صورت نیاز جایگزین افراد اصلی شوند.

استفاده از ۸ سربازرس، تقسیم بندی شعب اخذ رای به صورت منطقه ای برای سهولت و سرعت بخشی به انجام بازدیدها در روز اخذ رای و همکاری شرکت عمران شهر پردیس در امور پشتیبانی هیات بازرسی از جمله مباحث خودرویی دیگر مصوبات این جلسه بود.

شهروندان محترم شهرستان پردیس می توانند گزارش هرگونه تخلف انتخاباتی را با شماره تلفن ۷۶۲۹۲۱۵۷ در میان بگذارند.


 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1400
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 45