En
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 5831

فرماندار پردیس: توانمند سازی عوامل اجرایی لازمه اجرای دقیق فرایند انتخابات است

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس در دومین جلسه آموزشی کاربران دستگاه احراز هویت که در محل سالن ورزشی شهدای گمنام برگزار شد، آموزش دقیق و توانمندسازی عوامل اجرایی را لازمه اجرای دقیق فرآیند انتخابات دانست.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان پردیس، رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان پردیس افزود: در انتخابات ۲۸ خرداد، ۴ صندوق اخذ رای مربوط به ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا، مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در هر شعبه وجود دارد و کار اخذ رای و شمارش آرا با سختی هایی همراه خواهد بود.

فرماندار پردیس با تاکید بر لزوم توانمندسازی عوامل اجرایی گفت: 2 جلسه آموزشی برای نمایندگان فرماندار برگزار شده است و کاربران دستگاه احراز هویت نیز طی دو جلسه مجزا آموزش های لازم را فرا می گیرند و جلساتی نیز برای مسئولین صندوق ها و دیگر اعضای شعبه برگزار خواهد شد تا با اطمینان از آشنایی کامل مجریان با فرآیندها و توانمندی کار در شرایط سخت شعبه، به استقبال انتخابات برویم.

رضایی افزود: در شرایط بیماری کرونا، تسریع در انجام فرآیند احراز هویت و صدور برگه رای برای کوتاه کردن زمان حضور افراد رای دهنده در شعبه بسیار اهمیت دارد به همین دلیل کمیته فناوری اطلاعات اهتمام جدی برای آموزش کاربران دستگاه احراز هویت دارد.

 پیش از این یک جلسه آموزشی مجازی برای کاربران دستگاه احراز هویت برگزار شده بود و جلسه‌ی حضوری نیز با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی از جمله حفظ فاصله اجتماعی و در محیطی بزرگ و دارای تهویه مناسب برگزار و ۱۰۰ نفر از کاربران دستگاه احراز هویت دومین جلسه آموزشی خود را پشت سر گذاشتند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1400
  • ساعت 12
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 44