En
تاریخ : سه شنبه 25 خرداد 1400
کد 5836

بازدید فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان پردیس از ستادهای انتخاباتی

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان پردیس به همراه اعضای شورای تامین، از ستادهای انتخاباتی شهرستان بازدید و روند تبلیغات و وضعیت ستادها را ارزیابی کردند.
 
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان، فرماندار پردیس پس از پایان این بازدید ها با اشاره به رصد کامل فعالیت های انتخاباتی در شهرستان گفت: مبادی ورودی و خروجی شهرستان، جابجایی‌های گروهی جمعیت، فعالیت های فضای مجازی، هر گونه اقدامات در خصوص خرید و فروش آرا و برهم زدن نظم و امنیت انتخابات شهرستان توسط نیروهای انتظامی و امنیتی رصد و با آن مقابله می شود.
رضایی افزود: هرگونه تصویربرداری از برگه رای نیز غیر قانونی بوده و توسط نمایندگان فرماندار و عوامل اجرایی از آن ممانعت به عمل خواهد آمد.
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان خاطرنشان کرد: شورای تامین از مدت ها قبل طرح ارتقاء امنیت و سلامت انتخابات را تهیه و زمینه های اجرای آن را فراهم کرده است و ستاد پیشگیری از وقوع جرائم و تخلفات انتخاباتی شهرستان نیز با انجام اقدامات پیشگیرانه و اطلاع رسانی عمومی از جرائم انتخاباتی، آماده برخورد قانونی با هنجار شکنان و متخلفان است.
وی افزود: در جلسه ای که با نامزدهای انتخابات برگزار شد و  طی بازدید های امروز، بار دیگر تذکرات لازم به همه نامزدها داده شد تا در روزهای منتهی به انتخابات هیچ فرد یا گروهی نتواند با انجام فعالیت های خلاف قانون، حق دیگران را تضییع کرده و سلامت و امنیت انتخابات را به چالش بکشند.


 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 خرداد 1400
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 44