En
تاریخ : سه شنبه 1 تير 1400
کد 5850

پیام تبریک فرماندار پردیس به مناسبت روز ملی اصناف

عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرسان پردیس، طی پیامی فرا رسیدن روز ملی اصناف را به این قشر بزرگ و تاثیر گذار تبریک گفت.
متن پیام فرماندار به شرح زیر است:
روز اصناف روزنه ای برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش های معنوی و اجتماعی و اقتصادی این زحمت کشان واقعی عرصه های کار و تلاش بوده و این نامگذاری خود گویای اهمیت، جایگاه ویژه و دیدگاه خاص نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به این قشر بزرگ از جامعه است.
 
اقتصاد ایران بر شانه های توانمند اصناف استوار است و این قشر در تمام مراحل انقلاب شکوهمند ایران اسلامی همراه مردم بوده اند، سختی های مسیر انقلاب با حضور اصناف هموار شد و تداوم این حضور پس از انقلاب نیز موجب موفقیت های بی شماری در کشور شده است و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به درستی اصناف را بازوان اصلی انقلاب اسلامی خواندند.
 
از سوی دیگر روز اصناف روزی است که در آن باید عملکرد اصناف در اقتصاد مورد بررسی قرار گیرد و باید تبیین شود که اصناف چه کمکی توانسته اند به اقتصاد داخلی کشور بکنند و چه برنامه هایی برای بهره بردن از این ظرفیت بزرگ اتخاذ شده است.
 
اینجانب فرارسیدن روز ملی اصناف را به همه صاحبان صنوف و زحمت کشان عرصه  اقتصاد و توزیع مایحتاج مردم تبریک گفته و از خداوند متعال سلامت، رونق روزیدر کسب و کار و موفقیت همه فعالان این بخش به ویژه در شهرستان پردیس را خواستارم.

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 1 تير 1400
  • ساعت 10
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 21