En
تاریخ : شنبه 12 تير 1400
کد 5858

جلسه بررسی وضعیت راه اندازی بیمارستان الغدیر در شهرستان پردیس

جلسه بررسی وضعیت راه اندازی بیمارستان الغدیر در شهرستان پردیس به ریاست عبدالعظیم رضایی فرماندار شهرستان و در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری پردیس، پس از برگزاری جلسه ای در محل بخشداری بومهن و با حضور جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش
پزشکی که به اعلام اول تیر برای افتتاح فاز اول بیمارستان الغدیر منجر شد و عدم تحقق این وعده، جلسه ای به منظور بررسی مشکلات منجر به این تاخیر و وضعیت فعلی بیمارستان، همچنین تعیین تاریخ دیگری برای افتتاح اورژانس و درمانگاه های تخصصی با حضور مدیران بخش های مختلف دانشگاه از جمله فنی، توسعه، فن آوری اطلاعات، بودجه و منابع انسانی در محل سالن جلسات فرمانداری پردیس برگزار شد.

فرماندار پردیس در ابتدای جلسه با بیان اینکه شهروندان مطالبه بسیاری در زمینه راه اندازی این بیمارستان دارند گفت: قرار بود همزمان با ولادت حضرت امام رضا(ع) فاز اول بیمارستان راه اندازی شود اما تاخیر ناشی از بروز مشکلاتی در تاسیسات ساختمان، تامین مالی و همزمان شدن با ایام انتخابات موجب نارضایتی مردم شد.

رضایی افزود: از ابتدا نیز تاکید کرده ایم اگر قرار است افتتاحی داشته باشیم باید به صورت کامل و با همه تجهیزات انجام گیرد زیرا اگر وارد فاز اجرایی شویم اما در ارائه خدمات مشکلی وجود داشته باشد، نارضایتی را به دنبال دارد.

در ادامه گزارش اقدامات انجام گرفته از جمله تامین تجهیزات بخش های تصویربرداری و اورژانس، اجرای کامل تاسیسات و زیرساخت ها و اقدامات روبنایی ارائه و مشکلات موجود نیز تشریح شد و سپس افراد حاضر پیرامون راهکارهای تسریع در رفع مشکلات تبادل نظر کردند.

بر پایه این گزارش مقرر شد پس از رفع مشکلات مطرح شده،  افتتاح فاز اول بیمارستان تا پایان تیرماه انجام گیرد.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 12 تير 1400
  • ساعت 14
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 68