En
تاریخ : چهارشنبه 16 تير 1400
کد 5860

با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام گرفت: آیین کلنگ زنی تصفیه خانه شماره ۲ شهر پردیس

پیش از ظهر سه شنبه و با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران،  رضایی فرماندار پردیس و جمعی از مسئولان، علاوه بر آیین کلنگ زنی تصفیه خانه شماره ۲ شهر پردیس، بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه روبنایی و مشارکتی افتتاح و کلنگ زنی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، پروژه‌هایی همچون مرکز آموزشی فاز ۵، درمانگاه فاز ۸، مجتمع های تجاری با مجموعه یک هزار و ۵۰۰ متر مربع زیربنا، مخازن تامین آب شرب فازهای ۵ و ۸ مسکن مهر و خطوط انتقال آب مربوط به آن، خطوط انتقال فاضلاب و ایستگاه پمپاژ فاضلاب از فازهای جدید شهر پردیس افتتاح و به بهره برداری رسید. 
 
همچنین پروژه هایی در حوزه های تجاری، آموزشی، ورزشی، مسکونی، خدماتی و فرهنگی در قالب ۱۱ بسته مشارکتی و در فازهای مختلف شهر پردیس با سرمایه گذاری یک هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان کلنگ‌زنی شد. 
 
در پایان این مراسم کلنگ احداث تصفیه خانه شماره ۲ فاضلاب شهر پردیس که با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان و در دو مادول با ظرفیت ۵۰ هزار مترمکعب در شبانه روز طراحی شده است به زمین زده شد.
 
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 16 تير 1400
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 43