En
تاریخ : دوشنبه 4 مرداد 1400
کد 5866

نشست صمیمی بخشدار مرکزی شهرستان پردیس با اهالي و شورای اسلامی روستای کرشت

محمود حیدری بخشدار مرکزی پردیس با حضور در روستای کرشت و طی نشستی با جمعی از اهالی، شورای اسلامی و دهیار به بررسی مسائل و مشکلات روستا پرداخت.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی شهرستان پردیس، در این جلسه اهالی، شورای اسلامی و دهیار روستای کرشت به طرح مشکلات و دغدغه های خود از جمله کمبود آب شرب، بلاتکلیفی ساخت و سازها و روشنايي مسیر ورودی روستا پرداختند.

در ادامه بخشدار مرکزی پردیس، با بیان اینکه دیدار چهره به چهره مسئولان و پاسخگویی به مردم با رویکردی مشارکت پذیر برای تعامل افکار، بهره مندی حداکثری از ظرفیت ها و نیروهای بالقوه و ایجاد امید و پویایی در جامعه بسیار اثر گذار و راهگشا است گفت: رفع مشکلات و توسعه برنامه محور روستاها از الویت بخشداری است و این امر نیز با مشارکت مردم محقق می شود.

حیدری تصریح کرد: کمبودها و مشکلات باید با تصمیمات خلاقانه و تدابیرکارشناسانه مرتفع شود و یکی از این تدابیر تصویب و بازنگری طرح هادی بر اساس وضع موجود و مطالبات و نیازهای مردم روستا است و در تلاش هستیم با اتمام افق ده ساله طرح هادی روستا، برداشت وضع موجود صورت گرفته و هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم به ویژه با جهادکشاورزی در راستای احصای اطلاعات قطعات تغییر کاربری یافته و خارج از شمول این قانون انجام تا در فرآیندهای قانونی تعیین و تصویب و بازنگری طرح هادی با اشراف کامل تصمیم گیری شود.

بخشدار مرکزی پردیس در ادامه از اقدامات انجام گرفته و برنامه های آتی برای رفع مشکلات کمبود آب شرب، روشنايي و بهسازی ورودی و معابر روستا، ساخت و سازها، رشد و توسعه صنایع گردشگری، توسعه کشاورزی مدرن، اجرای طرح پایش تصویری به منظور ارتقای امنیت و حمایت از تولیدکنندگان روستا گزارشی ارائه کرد.


 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 4 مرداد 1400
  • ساعت 13
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پردیس
  • تعداد بازدید 43